Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Együttélés » Bánt hogy én nem tudok kikapcs...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Bánt hogy én nem tudok kikapcsolodni, párom viszont gyakran, mit tegyek ?

Figyelt kérdés
Én heteim kb abból áll ki hogy dolgozni járok, ő meg lehet nem is dolgozik azon a héten, heti 1v 2 x barátokkal kocsma , tud végig nézni bármilyen sorozatot ,van ideje , és úgy szeretnék én is több időt de nem tudok , muszáj dolgozni, aztán meg sokszor fáradt vagyok, túl korán kelek akkor meg a délután lenne szabadabb de nem bírok fent maradni.... Barátaim már nincsenek , és újakat nem tudok szerezni, hiába próbálkoztam, illetve nem érnek rá, már családjuk van ,lett... Barátomnak viszont a barátainak nincsenek kapcsolatba, nem jön a gyerek ... kis városban is lakunk, nem is haladunk igazán mert nem keresünk sokat ,de nem csak engem aggaszt minden úgyatszik, vagy csak azert mert én nem kapcsolódik ki sose másokkal max egyedül ... Fáradtnak érzem magam már mindenhez, meg szomorunak ... Hiába mondom barátomnak, nem tud megérteni, azt mondja hogy ez nem az ő hibaja ,ezzel én kezdjek valamit... Már kezdek kiszeretni is belőle, én nem így akarom leélni az életem

2022. okt. 15. 09:40
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
Keress másik munkát. Olyat, ahol lehet életed is mellette. Mert ez hosszútávon tönkretesz. Nem azért élünk, hogy dolgozzunk, hanem azért dolgozunk, hogy éljünk. A barátodnak meg tenyleg semmi köze ahhoz, hogy te milyen döntéseket hozol a saját életedről. Te juttattad magad oda, ahol vagy. Ga nem tetszik, váltani kell.
2022. okt. 15. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
14%

Ezt meg MIÉRT csinálod?

Más egy hét alatt kirúgná az ilyen "párját". Tohonya, lusta disznóval akarsz együttélni?

2022. okt. 15. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%

Megértem, hogy lefáraszt a meló, és közben rossz látni, hogy ott van valaki melletted, akinek lazább az időbeosztása, de ezért tényleg nem a pasid a hibás. A házimunkát hogy osztjátok el?

Amúgy munkahelyváltás nem játszik?

2022. okt. 15. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 Mathus ***** válasza:
100%
a kérdésre: itt a társas magány a probléma, nem a munkahely. az utóbbival annyit tudsz tenni, megpróbálsz állandó műszakra átmenni, vagy olyat keresel, ahol folyamatos munkarendben vagy, és akkor lesznek hétköznapjaid egyedül, én-idővel.
2022. okt. 15. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%

Nem is a párod hibája.

Nem normális, hogy ennyit dolgozol, kell a magánélet is, a szórakozás, a pihenés.

Férjem is sokat dolgozik, minden nap este 7-8 körül jön haza, de a hétvégeken programokra járunk, koncertre, barátokkal, bulizni, színházba.

Változtatnod kell, mert hamar elmegy az élet, és azt veszed észre, hogy a sok munka miatt kiégsz, majd beteges leszel, és nem éltél semmit. Nem tartalmas az életed.

Mindenki saját sorsának a kovácsa.

2022. okt. 15. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
88%
Ugyan ez volt az exemmel. Neki rugalmas beosztása volt, heti 2x, 3x ment el dolgozni 24 órára, a többi napja szabad volt. Éjjel általában tudott aludni egy picit, otthon aludt még rá egy 3 órát és az egész napja szabad volt utána. Én hétfőtől péntekig dolgoztam, reggeltől estig vagy két műszakban, de teljesen elfáradtam. Általában úgy intézte a dolgait, hogy tudjon magával vinni ha megy a barátaihoz, így én is ki tudtam kapcsolódni. Nekem sem voltak már barátaim, az enyémek is szültek, nem értek rá, vagy nehézkes lett volna összehozni, mert másik megyébe költöztem. A párod vagy vigyen magával, vagy próbálj olyan hobbikat kitalálni, csinálni, ami kikapcsol és tudod egyedül csinálni. Mehetnétek túrázni is, tök jó a levegő, és a hegyekben nagyon szép minden ilyenkor. Akár egy Mátra, Kékes, Dobogókő, de Ipolytarnóc is nagyon szép.
2022. okt. 15. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
66%
Én nem b@szogatnám a pasikat, mert ezzel a hozzáállással az se lesz sokáig. Tényleg nem ő tehet róla. Amúgy meg minek akarnál barátokat, ha úgyse lenne rájuk időd?
2022. okt. 15. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:

Tőlünk messze van nagyon a hegyek meg ilyesmik, meg az is pénz...elmenni ...

Munkahely váltáson gondolkozok

Próbáltam hobbikat..pl jonidobe sétálni futni ...

Párszor csoportos Edzés de az is akkor van amikor dolgozok vagy fáradt vagyok...

Ő meg sokszor váltott is ,volt hogy nem dolgozott míg én akkor is mindig... most jobban kiveszi a házi munkába magát...szóval sajnálom hogy így érzek.. es hogy ezt neki is mondom....

2022. okt. 15. 10:53
 9/12 A kérdező kommentje:

Mert szüksége van mindenkinek barátokra is :) talán nem ?

Amúgy meg ha emiatt elhagy akkor hagyjon

2022. okt. 15. 10:54
 10/12 A kérdező kommentje:
Én is elhagyhatnám barmiert.... szóval köszi a választ
2022. okt. 15. 11:04
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!