Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Együttélés » Működhet-e tovább egy tizenéve...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Működhet-e tovább egy tizenéves kapcsolat, ha a páromnak évekig volt közben barátnője, akitől gyermeke született?

Figyelt kérdés
Nekünk is vannak gyerekeink.
2022. okt. 29. 18:44
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
20%
Persze.
2022. okt. 29. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
85%
Dehát eddig sem működött
2022. okt. 29. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
5%

Tekintve hogy a ferfiak 90%-a selejt, nagy esély nincs egy uj es normális álomkapcsolatra csak egy újabb rosszra.

És egyedul se csodálatos az élet, ha van még abbol 50-80 év hátra.


Hát ennek fényében nem is tudom melyik a kisebbik rossz.

2022. okt. 29. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
100%

Úgy, ahogy eddig mindenképpen. Eddig hogy nem tűnt fel ez az "apró" probléma, illetve hogy derült ki?

Nem mellékes kérdés, hogy nektek mi a szándékotok, mert ha ez ellentétes, akkor ha megfeszültök akkor sem fog. Személy szerint én ezt nagyon zokon venném, akkor is ha szarna a gyerekre, és ha minden második hétvégén nekem kellene gondoskodni róla...

2022. okt. 29. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
95%
#3 selejt az akitől ez a komment származik.
2022. okt. 29. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
0%
Bizonyitani is tudnám 5.
2022. okt. 29. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
89%
Hat én biztos nem lennék akkora birka, hogy egy ilyen ember mellett maradjak… mit fognak gondolni majd rólatok a gyerekeitek, ha elég nagyon lesznek és megtudják/megértik, hogy az apjuk évekig egy másik not dugott akitől egy feltestveruk is van. Illetve, hogy mennyire nincs tartása az anyjuknak, aki képes volt így vele együtt maradni.
2022. okt. 29. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
47%

Eddig is működött nem?

Jobb nem lesz.

2022. okt. 29. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
100%
Egyszer már válaszoltunk a kérdésedre. Elég sok válasszal, ráadásul.
2022. okt. 30. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
100%

Félre is dugott és még gyereke is lett?

És megkerded hogy működhet-e? Van baj...

2022. okt. 30. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!