Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Együttélés » Miért akad ki a barátnőm...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért akad ki a barátnőm ilyen felesleges dolgokon?

Figyelt kérdés

Nem élünk szó szerint együtt, de az idő 90%-ában nála vagyok, mert amúgy öcsémmel lakom és kikészít, a barátnőm lakása meg nagyobb is és nincs ott az öcsém.

Szóval neki ilyen konkrét rendszere van mindenre kb. Nem zavarják sokszor az én dolgaim, de vannak bizonyos dolgok amin kiakad. A fürdőbe már kiírta, hogy “úgy hagyd ott ahogy találtad”, mert zavarja ha elől hagyom a borotvát, vagy szőrös a mosdó, stb. De ma reggel azon vesztünk össze, hogy tegnap vagy tegnap előtt szóltam neki, hogy el fog fogyni a kapszulás kávé, reggel én ittam meg az utolsót, és korábban kellett elmennem dolgozni. Út közben hívott fel, hogy nagyon bosszantja, hogy reggel nem tudott kávét inni még otthon, és hogy ma én fogom elintézni, hogy holnapra legyen kávé, nem érdekli hogyan. Mert hogy van a hűtőn egy ilyen jegyzettömb mágneses tollal és oda kell felírni ha valami kifogyóban van (!) nem akkor ha elfogyott, ezt is mindig elmondja. És én elfelejtettem, ő pedig mindig a lista alapján rendel/ vásárol, és kiment a fejéből, hogy szóltam miközben ő még dolgozott. Meg éjjel tényleg tök véletlen lelöktem a gyűrűtartóját az asztalról, és nem vettem észre, hogy egy gyűrű begurult az asztal alá, emiatt is lecseszett, hogy ha már lelöktem nézzek körül, hogy mindent összeszedtem-e. Most úgy érzem este megint durci lesz, és jön a “menj haza aludni” duma mert “már ki van tőlem”. De nem értem mi ez a hiszti. Ha nincs kávé otthon akkor oké, leszakadok kávéért egy pékségbe vagy ilyesmi és ennyi, nem hívom fel a pasimat és töltöm ki rajta a reggeli morcosságom. Vagy nem?? 27F



2022. dec. 14. 11:21
1 2 3 4 5
 1/46 anonim ***** válasza:
96%

Ez komoly kérdés? :D

Azért van kiakadva, mert az ő lakásában putrit csinálsz, nem pótolod a kiürült dolgokat meg elszórod a cuccait. Teljesen jogos hogy zavarja.

2022. dec. 14. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/46 anonim ***** válasza:
96%

Teljesen igaza van. Ne viselkedj ilyen undok módon, ha szereted!

Mellesleg 90 %-ban ott vagy, adsz valamennyit a rezsibe, vagy csak élősködsz?

2022. dec. 14. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/46 anonim ***** válasza:
94%

"mert zavarja ha elől hagyom a borotvát, vagy szőrös a mosdó, stb"


Konkrétan felnyalatnám veled.

Te mit képzelsz magadról? Barátnőd őssze takaritott te meg redvás szőrödet csak úgy ott hagyod? Takarodj haza aztán ott lehetsz igénytelen, ribi.

Remélem ott tartozkodásodat, meg hogy megeszed/iszod mindenét, azt fizeted..

2022. dec. 14. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/46 anonim ***** válasza:
96%
Szóval kupit csinálsz, megiszod a kávéját és neked áll feljebb, mert szól érte? Hát öcsém tedd össze a két kezed, hogy nem rakott még ki.
2022. dec. 14. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/46 anonim ***** válasza:
96%

Hiszti?!

Hallod, azért ahhoz is pofa kell, hogy megidd az utolsó kávét ott, ahol csak vendég vagy, és azon is elgondolkodhatnál, hogy milyen dolog már, hogy rád kell szólni, hogy tegyél magad után rendet a fürdőben, vagy ha felfordulást okozol, akkor az a minimum, hogy helyrehozod, vagy legalább szólsz, hogy szétgurultak, nem tudod, mindent sikerült-e összeszedned, nézze már meg. Én a helyében egy ilyen igénytelen jószággal nem is erőltetném a kapcsolatot, menjél, retkelj csak ott, ahol elélsz a magad putrijában, vagy ahol takarítanak utánad, meg bevásárolnak rád! Ő pedáns, te meg ... nem éppen. Az őrületbe fogod kergetni, ő meg téged.

2022. dec. 14. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/46 anonim ***** válasza:
95%

Uuuuh, szegeny baratnod:D

Persze, van, aki lazabb felfogasu, de egy viszonylag rendszereto emberrel ezeket nem tudod sokaig megcsinalni.

Igazabol remelem, hogy hamar kidob, mert igy csak veszekedni fogtok.

2022. dec. 14. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/46 anonim ***** válasza:
95%
Maximálisan igaza van a barátnődnek. Koszt hagysz magad után, szétszórod a cuccait, bezabálod a kajáját és megiszod a kávéját. Én is kiakadnék. Nem érzed gáznak hogy miattad ki kellett írni a fürdőben hogy úgy hagyd ott ahogy találtad? Nekem égne a pofám.
2022. dec. 14. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/46 anonim ***** válasza:
96%
A csajszinak adok igazat és ha jót akarsz összekapod magadat. Nekem az utolsó kávé elfogyasztása válóok lenne a saját otthonban ahol te csak vendég vagy.
2022. dec. 14. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/46 anonim ***** válasza:
96%
Kezdj el barátkozni a gondolattal, hogy hamarosan újra sok időt fogsz tölteni az öcséddel, mert ha ilyen sutyerák módon viselkedsz továbbra is, akkor hamar lapátra kerülsz. Semmi extrát nem vár el a csaj, csak egy kis igényességet.
2022. dec. 14. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/46 anonim ***** válasza:
95%

"van a hűtőn egy ilyen jegyzettömb mágneses tollal és oda kell felírni ha valami kifogyóban van (!) nem akkor ha elfogyott"


Ez így normális, nem értem azt a felkiáltójelet.

2022. dec. 14. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!