Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Együttélés » Férfiak, hogy álltok a kapcsol...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfiak, hogy álltok a kapcsolataitokban a házimunkához, kiveszitek a részeteket?

Figyelt kérdés
2023. jan. 8. 19:46
A kérdező szavazást indított:
Magamtól kiveszem a részem belőle rendszeresen.
Csak ha megkér a párom néha akkor megcsinálom amit kér.
Nem veszek részt benne, csak az úgymond férfi munkát végzem el ha akad.
19 szavazat
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
90%
Beugratós kérdés. A saját életemből tudom, hogy a férjem a "magától kiveszem a részem belőle" dologra kattintana, és nem is hazudna, mert ő valóban úgy gondolja, hogy tényleg kiveszi belőle a részét. Az más kérdés, hogy ő mit tekint annak és én mit gondolok erről :D És biztos vagyok benne, hogy sok más pasi is úgy van vele, hogy márpedig ő aztán mindent megcsinál a házban és körülötte, sőt még a rendszerességet is beleviszi, de aztán a kedves párja lehet, hogy nem értene vele egyet.
2023. jan. 8. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim ***** válasza:
15%
Hogy miben?
2023. jan. 8. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 anonim ***** válasza:
100%
Én szoktam takarítani, főzni és még felmosni is. Szóval akkor is megtenném, ha párkapcsolatban lennék egy nővel és vele élnék.
2023. jan. 8. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 anonim ***** válasza:
10%
Nagyon nincs miből kivenni. Mosás van meg a főzés. Robotporszívó folyamatosan megy.. szóval söprögetni/porszívózni nem kell. Fürdő pici, 10 perc sincs feltakarítani.
2023. jan. 8. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 anonim ***** válasza:
100%
Sosem volt gond, anno ezt láttam otthon is, nekem is természetes hogy kiveszem a részem belőle. Emellett minden tervezési, felújítási, szerelési munkát is én csinálom.
2023. jan. 8. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 anonim ***** válasza:
0%
Ki. Én vettem az eszközöket, és én fizetem a számlákat. Van még kérdésed?
2023. jan. 8. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 anonim ***** válasza:
100%

A feleségemmel felváltva csináljuk a feladatokat, amik adódnak egy háztartásban. Bár ő főz gyakrabban, jobban is főz ezerszer, mint én, bár én is tudok sok mindent.

Mivel mindketten dolgozunk, ezt másképp nem lehet. Nekem ezzel semmi bajom, problémám nincs, világ életemben csináltam ezeket.

2023. jan. 8. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 anonim ***** válasza:
100%

6

Ezek szerint nem veszed ki a részed.

2023. jan. 8. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 anonim ***** válasza:
0%
8. Ááááááááá, csak miattam nem a híd alatt lakunk.
2023. jan. 8. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 A kérdező kommentje:
9. Jelöld be az utolsót mert az a rád érvényes válasz.
2023. jan. 8. 20:47
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!