Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Együttélés » Volt olyan kapcsolatod ahol...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Volt olyan kapcsolatod ahol minden fontosabb lépést te kezdeményeztél?

Figyelt kérdés

Amikor nőként te hoztad szóba ezeket és ennek hatására történt meg az adott dolog.


Pl: te vetetted fel az összeköltözést, te kérdezted meg az eljegyzést h jó lenne már és hasonlók..mi lett a vége?


2023. jan. 9. 19:38
 1/3 anonim ***** válasza:
98%
Igen. Fél év után meguntam ezt a tehén bassza a bikát dolgot és kerestem egy olyan partnert, akinek nem kell udvarolni.
2023. jan. 9. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
84%

Volt. Elkezdtem elhidegülni fokozatosan. Távolodok érzelmileg.


Most már csak "használatban" lévő baráti kapcsolat. (Amint megneszelem, hogy nem tiszta a levegő, azon nyomban a másik kezdi meginni a levét...)


De úgy tűnik eddig, hogy neki is megfelel ez a látszatra "véd- és dacszövetség".

2023. jan. 9. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%
Igen. Nem is tartott sokaig, csak fel evig.
2023. jan. 9. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!