Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Együttélés » Szülnétek olyan pasinak,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szülnétek olyan pasinak, akinek 35 évesen még semmije nincsen? Úgy értsétek, hogy albérletben lakik, és egy kisebb megtakarítások kívűl nincs semmije.

Figyelt kérdés

2023. febr. 5. 08:14
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
 1/115 anonim ***** válasza:
36%
Hé de legalább jóképű, ha szülni akarsz neki, nem? A gyerekeiteknek jó génjei lesznek? Jóképű, magas/izmos, egészséges? Ha csóró, de szép gyerekeitek lesznek akkor se lesz annyira nehéz az életük azért.
2023. febr. 5. 08:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/115 anonim ***** válasza:
67%
Nem. Hogy gondoskodna a saját gyerekéröl? Nem csak az anya dolga a gyereket eltartani, ez közös feladat. A gyereknek étel kell, ruha, játékok, tanszerek, osztálypénz, nyaralni, programokra sem árt elvinni, sport, hobbik, különórák. Én biztos nem tudnám elnézni, hogy a gyerekem nyomorog, vagy sír, hogy nem mehet osztálykirándulásra, csúfolják a ruhái miatt stb.
2023. febr. 5. 08:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/115 anonim ***** válasza:
64%
Ha úgy érzem, hogy maga a párkapcsolat jól működik, a pasi jó apa lenne és nagy a bizalom és a szerelem, akkor igen.
2023. febr. 5. 08:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/115 anonim ***** válasza:
65%

Mint az utolso.

Ha latom h tesz azert h jobb legyen akkor igen!

2023. febr. 5. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/115 anonim ***** válasza:
40%

Soha.

Esélye se lesz kitörni, ha a 0-ról kell indulnia.

Szerintem sokan gondolkodnak úgy mint én, hogy hiába néz ki jól, pénz nèlkül nulla.

2023. febr. 5. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/115 anonim ***** válasza:
79%

Nem vállalnék ilyen esetben gyereket. Nyilván ha ketten vagyunk, az más, kapcsolat belefér, de gyereket szülni ilyen pénzügyileg labilis helyzetbe nem jó ötlet.


24N

2023. febr. 5. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/115 anonim ***** válasza:
33%

Na itt derül ki mennyire pénzéhesek a nők.

Ketten kell felépíteni a közös jövőt,lakász,házat kocsit venni,nem a készbe beleülni,ahogy itt sok nő gondolja.

2023. febr. 5. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/115 anonim ***** válasza:
79%
Es te, a no hany eves vagy? Milyen anyagi helyzettel rendelkezel? Mert ha van neked is megtakaritasod, itthon terveztek maradni, akkor mar erdemes elni az egyik tamogatassal, mert ha osszeadjatok, lehet belole valami, ha osszeadjatok es korrekt osszeg jon ossze. Persze ha tenyleg jol megvagytok egyutt, mert vannak feltetelek.. regen is voltak ilyen gyerektamogatasok, csak akkor szocpolnak hivtak, az oregek is eltek ilyen lehetőséggel :)
2023. febr. 5. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/115 anonim ***** válasza:
69%

#7

És olyankor mi van, ha én ezekkel rendelkezem? Én szívesen épitkeznék kozosen, de olyankor mit csináljak, hanem van téglám, de a pasinak noncs megtakaritott teglája a kozos epitkezeshez? Mh? Én az ilyen ferfiakat bizony elutasitom! De ettol meg nem leszek pézéhes!!!


Kérdező!

Ne! Legyen eszed! Normális nő ilyennek nem szül!


Kezdem elhinni az incelek siralmát! Hogy lehet annyi eszed, hogy ez egyáltalán felmerül benned?????

Tudod te mennyibe kerul egy gyerek? Még meg sem szuletett, de már 1.5M alsohangon!!!!

Lehet egyesnek igaza van? Amugy meg, feltetelezem, 1eskének azert nincs nője, mert neki sem a belso ertekek számitanak egy nőnél...hanem az, hogy vékony legyen

2023. febr. 5. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/115 anonim ***** válasza:
82%

#7 téged se bánt az ész…

Ennyi idősen nem nulláról kell indulni, hanem kell hogy legyen egzisztenciád, és az meg bőven nem a kész. Ketten ha van eszetek, azt még tovább növelitek.

De szerinted egy nincstelennel ki akar közösködni?

2023. febr. 5. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!