Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Együttélés » 50+ férfiak nehéz nőt találni...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

50+ férfiak nehéz nőt találni komoly kapcsolatra?

Figyelt kérdés
2023. márc. 23. 13:16
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
74%
Szerintem nem. Én 52 vagyok, széles baráti társasággal, bringázunk, túrázunk, bandázunk, csomó 40+os egyedülálló nő van köztünk. Sok érdeklődést kapok, mert jó dumám, jó szociális érzékem van, jól tartom magam, heti 3x súlyzózom vagy 20 éve, stabil anyagiak között élek, adok magamra és a fogaim is rendben vannak. Súlyfeleslegem gyakorlatilag nincs. Szóval pont hogy lenne lehetőségem komoly kapcsolatot kialakítani, ha akarnék, csak nem akarok. Szeretek egyedül élni és a magam dolgaival, a hobbijaimmal foglalkozni, és semmi kedvem magamra venni más lelki gondozását. Éppúgy nem akarok egy kapcsolatba időt, energiát és pénzt fektetni, annyira nem érdekel a szex. Azt a keveset időnként megoldom magamnak. De egyáltalán nem nehéz a korosztályomnak összejönni értelmes, csinos, okos, normális nőkkel, ez a véleményem.
2023. márc. 23. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
44%
Attól fögg! Ha 50-esként a szex érdekel, és 20-30 éves csajok kellenének, akkor igen. Az 1-es jól írta, ha a korosztályodnak megfelelően gondolkozol, elengedsz dolgokat, akkor nem nehéz.
2023. márc. 23. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
67%
Mert ha negyvenes nővel ismerkedne, akkor a szex már kilőve? Az csak húszéves lányokat érdekel...?
2023. márc. 23. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
39%
Majd akkor beszélj, ha elmúltál negyven. Valahogy igencsak esik a nők libidója 2 gyerekkel, házimunkákkal, munkahellyel. Ja, és mindezt egyedül. Annyira bírom amikor a gyk-s 20 éves lányok állítják hogy a 40-50 éves nőknek akkora de akkor a a libidója, és hetente 8-10X szexelnek... hogyne!
2023. márc. 23. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
83%

Pont az szokott a baj lenni, hogy az olyan 50+ -ok mint az #1-es már nem akar párkapcsolatot, pedig pont ő lenne a megfelelő "alapanyag". :)

Az ösztönlény szinten lévő, magukat testileg, lelkileg elhanyagoló 50+ -ok, meg önkritika nélkül hajkurásszák a tőlük fiatalabb nőket.

Ezért van sok nő inkább egyedül a 40-50 éves korosztályban.

2023. márc. 23. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
82%

Jelentem, már elnézést, 46 éves vagyok. 1 db 15 éves fiam van. Tavaly volt az esküvőnk a szintén negyvenes férjemmel. Nem "esett a libidóm", ahogy te fogalmaztál. Nagyon is érdekel a szex. Ahogy pl az irodában csupa 50 körüli kolléganőm van, egy harmincas. Mind családanyák. Mindenkit kimondottan érdekel a szex. Munka, háztartás és gyereknevelés mellett.


Azért, mert a te exnejed már halálba unt téged és utált 20x év házasság után és örült, ha hátat fordítottál neki, az nem azért van, mert már nem akart szexelni. Veled nem akart.

2023. márc. 23. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
72%

Majd akkor beszélj, ha elmúltál negyven

Jó, hogy a 4-es a személyi igazolványomat is látta. És hogy még engedélyt is kell kérjek tőle, hogy írhassak ide. De kár, hogy nem egy ilyen hímsoviniszta álmacsó lett a férjem... ja nem.

6-os voltam.

2023. márc. 23. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
82%

#4: Nem minden 40 feletti nőnek van gyereke, nem mindenki van "lelakva", házimunkával leterhelve. Max. azok akik anno ezt az életet választották.

Mindenki eldöntheti hogy milyen életet akar élni. Ahogy a mondás tartja: mindenki a maga szerencséjének a kovácsa.

2023. márc. 23. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
86%
Szerintem ebben a korban már viszonylag rugalmatlanabbak az emberek arra, hogy új kapcsolatba belevágjanak és összecsiszolódjanak. Apámon is ezt látom, hogy ilyen barátság extrákkal dolog mehet, szabadidő eltöltésére partner jó, de együttélni nem akar senkivel, mert megszokta a kényelmet és az anyagi függetlenséget.
2023. márc. 23. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
91%

Apukámnak sikerült anyukám halála után. Teljesen átlagosan néz ki, de mindig mosolyog, mindenkivel elbeszélget, férfiakkal, nőkkel, nagyon nyitott személyiség.


De ez a való élet, nem a gyakori, ahol mindenki 60 évesen akar apa lenni 20 éves feleségekkel.

2023. márc. 23. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!