Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Neten mindenhol azt olvasom...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Neten mindenhol azt olvasom hogy a lányok/nők komoly kapcsolatra vágynak ösztönösen. De a kiszámítható, megbízható férfiak valamiért még sem jók. Miért van ez?

Figyelt kérdés
Mégbízhatónak tartom magam, nem élek kicsapongó életet, ez látszik is rajtam. De még sem kellek a lányoknak. Biztos azt gondoljátok hogy ronda vagyok, pedig nem, helyes vagyok, sportos, magas.
2021. jún. 17. 22:20
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
82%
Például mert nem akarsz komoly kapcsolatot senkivel...?
2021. jún. 17. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
62%
Kevered szezont a fazonnal. De a legnagyobb baj, hogy magadon kívül keresed az okokat.
2021. jún. 17. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
52%
nem vagy elég dörzsölt/határozott
2021. jún. 17. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
29%
2: Mit keverne? Leírja, hogy sportos, megbízható, komoly kapcsolatra való srác, de a nőknek nem kell mert az nem elég izgalmas. Teljesen tipikus dolog egyébként. Oké "belül keresse az okot", hogy unalmas, de a kérdés inkább az, hogy egy "normális" hapsi miért nem elég és miért unalmas?
2021. jún. 17. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
93%
Vonzalmat kell kialakítani elsőnek, ahhoz meg nem jó unalmasnak lenni. Határozottság, önbizalom kell
2021. jún. 17. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
11%
Az lehet, hogy nekik ez a fontos, de ennél még fontosabb számukra, hogy igazán jó pasival szexelhessenek. Olyan pasit megkapni normális tartós kapcsolatra, akit az összes nő meg akar szerezni, szinte lehetetlen. Akit meg megkaphatnának, attól nem olvad le a bugyi.
2021. jún. 17. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
24%
Véletlenül se hidd el amit mondanak. Itt kezdődik.
2021. jún. 17. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
35%

Nem magasak, nem sötét a hajuk, nem sötét a szemük, nem sugároznak erőt. Felejtsd már el, hogy a nőknek a tipikus jó tulajdonságokkal rendelkező pasik kellenek! Ha ez így lenne, a sok trógernek nem lenne nője. Nem barátom, a nőknek az kell, hogy a férfi felette legyen, hogy teperjenek a pasi után, hogy sose érezze magát biztonságban, hogy valójában sose érezze azt, hogy megszerezte. Ez a rosszfiús alkat!


Sportos vagy? Nahát, tucat +1. Helyes vagy? Ez relatív. Ezek szerint mégse annyira. A kicsapongó élet is relatív, a megbízhatóság nem alap követelmény. Ha még kiszámítható is vagy, ne is álmodj nőről. Sose beszélj mélyen magadról, az aztán a biztos út a kudarchoz. Légy sejtelmes. Ne légy mindig elérhető, éreztesd hogy te mindig független ember leszel. Sokszor mondj nemet. Csináld úgy, hogy a te időbeosztásodhoz kelljen igazodnia.


Le lehet pontozni, de én sokáig jófiú voltam. Majd annyira felb*sztam az agyam, hogy szakítottam eme birka viselkedéssel. Láss csodát, van barátnőm, aki 10 körömmel ragaszkodik hozzám, holott a fentebb leírt módon viselkedem.

2021. jún. 17. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
20%
#8 tökéletes összefoglalás
2021. jún. 17. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
92%

Hogy lehet, hogy komoly kapcsolatot szeretnék, humoros, szórakoztató, értelmes, önálló, csinos nő vagyok, aki nem szeret unatkozni, mégsem akarnak a férfiak velem komoly kapcsolatot?

Figyi, tudom mindkettőnk kérdésére a választ. Mert nem jöhetsz be mindenkinek, hiába vagy emberileg és külsőleg is rendben. Ilyen egyszerű.

2021. jún. 17. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!