Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Együttélés » Randiznál / élnél együtt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Randiznál / élnél együtt olyannal, aki dohányzik / IQOS-t szív?

Figyelt kérdés

2023. márc. 23. 14:14
A kérdező szavazást indított:
A dohányzás és az IQOS is kizáró ok
A dohányzás kizáró ok, az IQOS nem zavar
Egyik sem zavar
Napi elszívott mennyiség függvénye
egyéb (leírom)
77 szavazat
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
22%
Szerintem sexy ha egy nő cigizik ;)
2023. márc. 23. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
65%

Olyannal élek. Hozzá is megyek. Sose hittem volna. Kizáró ok volt.

De hát a szerelem már csak ilyen.

2023. márc. 23. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim válasza:
53%
Dohányzás, iqos kizáró ok. Hagyományos ecigi nem, amíg nem nő rá a kezére, értem ezalatt, hogy kibír nélküle órákat, napokat és nem lesz teljesen kerge a nikotinhiánytól.
2023. márc. 23. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
19%
Nalam dohanyzas nagy mimusz volt sokaig. Aztán rájöttem, hogy oralban sokkal-sokkal jobbak a cigisek.
2023. márc. 23. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
84%
A parom dohanyzik, de szerencsere nem napi 40 szalat. En elvagyok a napi max 10 szal neommal.
2023. márc. 24. 07:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
100%

Én már ott tartok, hogy egyálltalán nem dohányzok, nemis dohányoztam soha, de mivel középkorúként nagyon nehéz a társkeresès, így lejjebb adtam az elvárásokból.


Nem zavarna, ha olyan hölgyet találnék, aki dohányzik. Na persze nem olyat, aki egyik szálat a másik után szívja, csak olyan hobby dohányos féle.

Nem lenne gond, ha néha pippant egyet.


Már ebbe is belemennék, de így is nehéz, pedig már hamutálat is vettem, felkészülök mindenre, hogy befogadó legyek.

2023. márc. 24. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
100%
Na igen. A láncdohányos nálam is kizáró ok, de az, hogy néha elszív egyet, az még belefér. De jobban örülnék, ha egyáltalán nem cigizne, viszont valóban kell némi kompromisszum.
2023. márc. 26. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
83%

Egy a lényeg szerintem, hogy a lakásban nem szavad dohányozni, mert minden magába szívja. A bútor, a ruhák, az ágynemű, minden.

Nekem pl van erkélyem, ha ott rápippant néha eggyet az nem olyan nagy probléma.

Egyébként az 1- es nem mond hülyeséget. Egy szép nő, szép kézzel, körmökkel, tudja úgy szivni a cigit, hogy szexivé és izgatóvá válik.

Régen fiatal koromban volt egy barátnőm, ő néha úgy adta az orális szexet, hogy közben szexisen dohányzott.

Nagyon begerjedtem tőle.

2023. márc. 26. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 NTBS ***** válasza:
Nem ezen múlik a boldogság.
2023. ápr. 3. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:

Én régen dohányoztam, már nem, vagyis inkább csak évente egyszer-kétszer bulikban.

Engem az iQos nem zavarna, alapvetően a sima cigi sem, HA igényesen megoldja - tehát CSAK kültéren dohányzik, kezet mos, kibír nélküle pár órát, ha muszáj stb. Én is mindig ügyeltem rá anno, hogy ne bűzölögjek állandóan (persze 100%-ban nem lehet elnyomni a szagot, de rólam pl. nem is vették észre, hogy dohányzom, amíg nem mondtam el/nem láttak rágyújtani).

2023. ápr. 3. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!