Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Kedves férfiak! Randiznátok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kedves férfiak! Randiznátok olyan elvált nővel, aki még együtt él az exével?

Figyelt kérdés

Jelenleg még válófélben vagyunk, egy gyerekünk is van. Sajnos nincs lehetőségünk elköltözni a férjemtől/exemtől, egyébként jó a viszonyunk, ő nem akar kirakni minket.

Engem viszont feszélyez a helyzet, nem tudom ez mennyire zavarná meg a későbbi párkeresést.



2020. márc. 13. 11:31
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
100%
Ha nincs màr köztetek szex,akkor igen..sajnos bàrki kerülhet az életben ilyen patthelyzetbe.
2020. márc. 13. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
Igen. Talàlkoznànk nálam.
2020. márc. 13. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:

"Hadd legyen végre amit akarunk

Hadd jöjjön végre amit várunk

Nem lehet minden olyan egyformán jóóóóóó

Az olyan szürke!"


Anno volt egy sitcom ami erre épített, hogy Bajor Imre karaktere volt az exférj aki együtt lakott az exfeleségével /Hernádi J./ akihez az új barátja költözött be /Gálvölgyi J./. Na, ha ilyen a valóságban is, csak kevésbé idétlen és ripacskodós a dolog, akkor ez nem lesz kellemes.

2020. márc. 13. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem fogja nehezíteni a párkeresést. Akárki mondja hogy nem hátráltató tényező.


N

2020. márc. 13. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
100%

Valószínűleg megnehezíti! Biztosra veszem, hogy nem egyszer fogod szóba hozni a beszélgetéseitek során, hogy neked milyen kellemetlen az exel lakni, és jobb lenne már elköltözni tőle. A pasiban pedig folyton az a kérdés fog motoszkálni, hogy nem-e azért vagy vele, mert így akarod megoldani a lakhatási kérdést? Eleve gyerekkel is nehéz ismerkedni, úgy meg pálne el fog menekülni ha saját lakás hiányában a jószándékára játszol, főleg, hogy utána , ha szakítotok akkor hova fogsz menni?

Nekem is volt egy barátnőm, aki görcsösen hozzám szeretett volna költözni, az okot most nem részletezem, de számomra ez eléggé taszítóan jött le, mert folyton kérdezgette, és mikor mondtam neki, hogy egyenlőre nem tervezek ilyent, akkor meg besértődött.

2020. márc. 13. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
68%
Ebben engem az zavar, hog még jó a viszonyotok. Tehát együtt élsz egy olyan emberrel, akivel jó a kapcsoaltod, így nagyon nehéz a bizalom.
2020. márc. 13. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
#5-ös hozzászólásomat kiegészíteném még annyival, hogy úgy 1,5 évig én is együtt éltem az exemmel, és mindkettőnknek volt akkor már valakije. Az exem pasija meg csak hülyítette, hogy összeköltöznek. Pasinak ugyan volt lakása, de vele lakott a két nagyfia, így oda nem mehettek a gyerekeimmel. Szó volt róla, hogy majd valami közös, de inkább kocsit vett. Vége az lett, hogy az exem volt kénytelen venni lakást magának az anyja segítségével, igénybe véve a CSOK-ot a két fiam után. Azóta persze ott lóg folyton.
2020. márc. 13. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:

Nem nehezíti meg.

Nem konrketan válás ,csak élettársi viszony volt, úgy alakult hogy még 4 honapot együtt laktunk ( utána én költöztem akkora lett kész pár feltétlenül szükséges munkákat)

Normálisan kezeltük a dolgot így nem okozott gondot,de max egy évig csinaltam volna szerencsére hamarabb sikerült.

2020. márc. 13. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
52%

Tulajdonképpen alig releváns. Élhetsz külön is, ha még nem zártad le és összejártok dugni, de élhetsz vele is, ha már lezártad. Ez inkább attól függ. Ha hirtelen nincs opciód a költözésre, annak igazából csak anyagi oka lehet, vagyis csak ezért elfordulni valakitől, nem éppen felnőttes gondolkodásra vall.


A lényeg ezúttal is az, amiben az emberek java nem tud megfelelni: őszinteség.

2020. márc. 13. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
Ne mondd el neki.
2020. márc. 13. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!