Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Együttélés » Kisgyerek (ek) mellett,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kisgyerek (ek) mellett, hogyan szoktátok megoldani az együttlétet, és kb. milyen gyakran?

Figyelt kérdés

2023. ápr. 1. 09:08
1 2 3 4 5
 21/46 anonim ***** válasza:
100%
Akire nem vonatkozik, az mi a fa$znak válaszol? Nem véleményt kértek....
2023. aug. 5. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/46 anonim ***** válasza:
47%
Nálunk sincs szex, csinálhatok én bármit! Minden ideális, aztán mégse.
2023. aug. 8. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/46 anonim ***** válasza:
36%
Takaro alatt . Kis gyereket addig ketrecbe rakjuk.
2023. aug. 8. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/46 anonim ***** válasza:
34%
Nálunk estére már se energia, se kedv nincs a szexhez. Napközben meg felejtős.
2023. aug. 16. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/46 anonim ***** válasza:
79%

Bárcsak a gyerekre foghatnám, de nem. Mindig is jól és sokat aludt.


Egyszerűen unom a férjemet. Nagyon jó férj és apa, de nincs bennem vágy iránta. A szexet kívánom (nagyon is), de őt nem. Pedig nem ilyen voltam. Ő szenved, mert akarná, én szenvedek, mert vele már nem. Megoldás nincs, nálam ez nem válóok. Ha nála az lesz, elfogadom.


Ilyen körülmények között kb. havi 2-szer veszek erőt magamon.


43/n, 40/f

dec. 2. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/46 anonim ***** válasza:
82%
25. 😂 Nálunk a feleségem dettó olyan mint te. Semmi problémánk egymással, igényes életet élünk, mindenünk megvan, érzelmileg sincs gond, fiatalosan nézünk ki, nulla felesleggel, aztán az a probléma hogy nem kellek szexuálisan. Más nők irígykednek a feleségemre hogy ilyen életet él, ennyire ideális a férje, ő meg azt mondja hogy nem adna oda senkinek a világ összes kincséért sem, de szexuálisan nulla a vonzalma felém. Nálunk 2 havonta van egy kötelező, de az mindkettőnknek annyira rossz és béna, hogy szerintem én mondom neki hogy hagyjuk. Én nem akarok hozzáérni, nem is tudok vele mit kezdeni és ő meg mint egy fadarab, csak mozdulatlanul fekszik. Közben a munkahelyéről beszél.
dec. 2. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/46 anonim ***** válasza:
83%
Atyaég...mik vannak, mondom ezt nőként! Szerencsére közös gyerek nincs, remélem nem fog elmúlni a vágyam soha iránta :-)
dec. 2. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/46 anonim ***** válasza:
26: Annak örülök, hogy vannak vágyaim. Bár esküszöm, néha egyszerűbb lenne az életem egy csinos fadarabként. (25. vagyok)
dec. 2. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/46 anonim ***** válasza:
26. Mert te csak penz vagy mar ott a kapcsolatban.. semmi mas..
jan. 26. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/46 anonim ***** válasza:
100%
Én akarnám, de mondani sem merem, mert sokat dolgozik és az ezt firtatja folyamatosan, hogy fáradt, fáj itt, ott. Nem teszek semmi olyat ami incsekedésnek számit. Majd lesz rá idő ha nagy lesz. Mondja mindíg ezt. Én vagyon a nő
jan. 27. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!