Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mennyire ritkult meg a szexuál...

Mennyire ritkult meg a szexuális együttléteitek száma a kisbaba mellett?

Figyelt kérdés
11 hetes babánk mellett még egy kezemen meg tudom számolni, hányszor sikerült együttlennünk.. Általában a kisasszony nem hajlandó elaludni emberi időben, ha meg véletlenül sikerül neki, apa nagyon fáradt, és ő is elalszik.. Csak bízok benne, h megváltozik az alvási szokása a babámnak, és jobb lesz idővel! Reménykedhetek? :)
2013. ápr. 8. 11:06
 1/10 anonim ***** válasza:
68%
nagyon megritkult sajnos!pedig már 9 hónapos a kisfiam.:-(
2013. ápr. 8. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
61%
Sajnos nem megritkult, hanem eltünt :(
2013. ápr. 8. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
61%
Reménykedj, javulni fog! Nekünk az első fél év nagyon durva volt (és nagyon fájt, szerintem inkább lelki mint testi okokból), aztán fokozatosan javult. Most se túl sok, de azért akad ;)
2013. ápr. 8. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
61%
teljesen leszoktunk róla...
2013. ápr. 8. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
50%

Engem meghág emberem, ha kell, akkor hajnalban félálomban.

Engem nem zavar, ha neki örömet szerezhetek :D

Amúgy nekem nincs nemi vágyam , gondolom a szoptatós hormonok miatt :S

2013. ápr. 8. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

Hát ez már csak ilyen egy rosszul alvó babánál. Nekünk az első gyerek mellett kb. 2hónapon belül visszaállt a korábbi heti 3, mert annyira angyali baba volt, éjjel alig kelt, napközben sem fárasztott le. A második mellett inkább havi 3 :D Persze egy idő után már azért jobban kerestük az alkalmakat, de a gyerkőc 1,5 éves koráig mindig mondhattuk volna, hogy bocs fáradt vagyok. Tényleg nehezen vettük rá magunkat az együttlétre, persze utána már jó volt, de következő alkalommal már megint nem azzal törődtünk, hogy csak elkezdeni nehéz, hanem inkább aludtunk:)

Mostanra minden oké, kibírtuk, nagy nyomot nem hagyott a kapcsolatunkban. Az egy ilyen időszak volt.

2013. ápr. 8. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
61%
én veszélyeztetett terhes voltam, úgyhogy már a terhesség alatt is majdnemhogy eltűnt.. ez azóta is tart, nagyon ritkán van vmi. a fiam 7 hónapos. állandóan fáradt vagyok
2013. ápr. 8. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%

Nekünk 3 gyerekünk van, az elsőnél terhesség alatt sem és utána se igazán ritkultak meg az együttlétek.

A másodiknál terhesen már eléggé lecsökkent heti 2-3 alkalomra, az utolsó 3 hétben tisztán emlékszem hogy 1 szer voltunk csak együtt majd ugye jött a 6 hét gyerekágy, utána is nehezebben rázódtunk vissza mondjuk sokat is dolgozik a férjem van hogy éjjel sincs itthon így alkalom is kevesebb volt.

A szoptatás időszaka alatt úgy vettem rá magam heti 3szor de hogy nagy kedvem nem volt, az is biztos.

Harmadik babánál első 12 hétben voltam olyan rosszul azt se tudtam merre az előre este 8kor már aludtam szexről szó se lehetett úgy vagy 4-5 hétig aztán helyrejöttek a dolgok heti 3-4 volt. Szoptatáskor megint katasztrófa volt a hozzáállásom megint az volt hogy nekem aztán semmi kedvem nem lett volna dehát azért azt mégse lehet érdekes, mert amit írtak előttem az tök igaz hogy utólag már nagyon jó volt de elkezdeni iszonyú nehéz:)

Aztán végetért a szoptatás és onnantól jobb a szex mint valaha :DD heti 4-5 ször is összebújunk pont mint a kapcsolatunk elején, szóval nekem ezek a hormonok nagyon bejátszottak és hát igen mikor 2-3 gyerek is felkelhet átjöhet felsírhat akkor az már nem ugyanolyan, nekünk egyébként az időtartama rövidült le az együttléteknek.

2013. ápr. 8. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
44%

A mi picink 12 hetes,de nálunk is ugyan ez megy.

Alig tudunk együtt lenni,és az az igazság,hogy nincs is kedvem hozz,mert fáradt vagyok.

Mióta lehet(vagyis 6 hete) 4x voltunk csak együtt. :((

Remélem idővel jobb lesz,és én is vágyom majd rá!

2013. ápr. 8. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
100%
Nálunk is nagyon megritkult. Eddig fájt is nagyon, ettől a kedvem is elment rögtön, úgyhogy ha nagy ritkán nem voltunk fáradtak, akkor sem nagyon ment a dolog. Valamelyikünk biztosan elfárad, mire letesszük a babát. Most 8 hónapos a kisfiam, a múlt héten volt az első alkalom, hogy elviselhető volt a fájdalom (hosszú-hosszú kihagyás után), úgyhogy remélem előbb-utóbb rendeződik a dolog.
2013. ápr. 8. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!