Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Együttélés » Szerethet attól függetlenül,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerethet attól függetlenül, hogy nem mondja?

Figyelt kérdés

Nektek hogy mutatja ki a párotok, hogy szeret? Az enyém törődik velem, meghallgat, komolyan vesz. Pl. nemrég költöztünk, ami engem megviselt, de ő nagyon törte magát, hogy nekem jó legyen. Szinte mindenben támogat is.


Viszont nagyon ritkán mondja, hogy szeret. Ha én mondom, az a válasza, hogy "örülök neki". Ha megkérdezem szeret-e, terel "mi ez a kérdés?" és hasonló válaszokkal. Az én elméletem az, hogy ha érzed, ki tudod mondani bármikor. De lehet tévedek, mert ő azt mondja, érzi, csak nehéz neki kifejezni.


Ha nem látjuk egymást pár napig, csodálkozik, hogy hiányzott nekem, mert én ennyi idő alatt nem hiányzok neki.


Nem tudom.. Van köztetek olyan, aki szintén így viselkedik, de közben tényleg szereti a párját? Esetleg hasonló tapasztalat?


Mint mondtam, nem közömbös velem, nem csak egy barátként kezel, de ezeket nem tudom hova rakni. Én nem vagyok elég megértő, vagy ez tényleg fura?


(én 24 vagyok, ő 26)



2023. ápr. 8. 21:47
 1/10 anonim ***** válasza:
100%

Nem szerelmes beléd egyértelműen és nem azért, mert nem mondja, hanem azért, mert terel és kiakad azon, hogy neked hiányzott, mert neki nem hiányzol - ilyenekkel árulja el magát teljes mértékben!

Szóval ha van önbecsülésed, akkor nem hagyod, hogy ürítsen beléd tovább. Szakíts.

2023. ápr. 8. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
85%

Sokan nem tudják kimondani, ha nem igaz.

Aki szerelmes, az legalább arra a kérdésre kimondja egyenesen, hogy szeretsz? Ő akkor is terel.

Illetve igen, szeret. De nem úgy. Ettől ez még lehet egy működő kapcsolat, ha ezzel együtt tudsz élni. De tudsz is?

2023. ápr. 8. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%

"Viszont nagyon ritkán mondja, hogy szeret. Ha én mondom, az a válasza, hogy "örülök neki". Ha megkérdezem szeret-e, terel "mi ez a kérdés?" és hasonló válaszokkal. Az én elméletem az, hogy ha érzed, ki tudod mondani bármikor. De lehet tévedek, mert ő azt mondja, érzi, csak nehéz neki kifejezni.



Ha nem látjuk egymást pár napig, csodálkozik, hogy hiányzott nekem, mert én ennyi idő alatt nem hiányzok neki."


Dehogy szerelmes, kihasznál fizikailag míg jön jobb.

2023. ápr. 8. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Biztos, hogy nem használ ki, ebből a szempontból szeretném megvédeni. A költözés miatt elveszítettem a munkahelyem,így ő most gyakorlatilag eltart, mármint a rezsi és a kaja részt egyedül állja. Meg most nem is mindig vagyok hű de jó társaság, a munkanélküliség és a költözés miatt. Max annyit profitál belőlem, hogy van, aki takarít 😂 Ha ki akarna használni, már nem lennénk együtt azt hiszem.
2023. ápr. 8. 22:15
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
"kihasznál fizikailag míg jön jobb."
2023. ápr. 8. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
79%

Ő ilyen tipus szerintem. Ne halgass azokra akik szerint kihasznál. Nem minden férfi ilyen érzelgős fajta, és nekem volt olyan ismerősöm aki napi 20 telefonbeszélgetésnél 20szor elmondta a végén hogy szeretlek, mármint a srác, aztán a semmiből jött egy másik lány és kidobta azt akit annyira "szeretett".

Inkább beszéljenek a tettek, kell hogy érezd mit érez irántad. :)

2023. ápr. 8. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%

Nem olyan érzelgős fajta és olyan között, aki szeret, mint embert, de nem szerelmes beléd az van egy szakadéknyi különbség!


Azért megnézném, hogy te szerelmesen nem bizonytalanodnál-e el, azon, hogy mondod neki, hogy:"Szeretlek" az ő válasza meg annyi, hogy:"Örülök neki!"

vagy az, hogy:"Miféle kérdés ez!" de még véletlenül se teszi hozzá, hogy:"Hasonlóan érzek irántad!" vagy:"Én is téged!"

A kérdező nem arra kíváncsi, hogy kedveli, szereti-e mint embert, hanem, hogy szerelmes-e belé a párja és a válasz nyilvánvalóan egy nagybetűs NEM! Természetesen ha neked és a kérdezőnék ilyesmi elég, akkor maradj vele, de igenis kihasználja testi szinten és hülyére veszi úgy, mint a huzat. Ha nem tenné, akkor őszintén elmondaná neki, hogy bár nem szerelmes, attól még mint társat, embert bírja, szereti, de nem teszi, mert fél, hogy szex nélkül marad! És ettől nagyobb mocskosság egy párkapcsolatban, ahol a lényeg a szerelem, őszinteség, bizalom nem létezik! De hát valakinek az is elég, hogy támogatja, meg belé rakja mint látszik... No comment, amikor 24 évesen inkább szakítani kellene és adni magának lehetőséget az igaz szerelemre (ami nem fog több mint valószínű a végtelenségig tartani), ami a kölcsönös és őszintességen alapszik.

2023. ápr. 8. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:

Nem használ ki, ez biztos. De nem tudom, hogy akkor miért van velem. Sokszor nem érzem, hogy szeretne, egyszer azt mondta, hogy neki a háza fontosabb, mint a kapcsolatunk. Meg hogy nyugodtan költözzek haza, ha ott találok munkát, hiszen neki az a legfontosabb, hogy nekem jó legyen... Hát ebben van ellentmondás, meg én inkább magam mellett szeretném tudni azt, akit szeretek, szóval nekem ez is nagyon fura.


De emellett meg áldozatokat hoz értem, pl neki nagyon nehéz volt ezt lenyelni, hogy nincs keresetem. (Még akkor is, ha ez az ő házvásárlása miatt alakult így...) Vagy hogy két kutyánk is van, akiket én szerettem volna, bejöhetnek a házba is, pedig ezt elképzelni se tudta volna előttem. Stb...

2023. ápr. 8. 23:47
 9/10 anonim ***** válasza:
100%
Nem szerelmes, de szeret téged.
2023. ápr. 8. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Ezek alapján egyértelmű, hogy nem szeret téged. Nem is értem minek vagy vele.
2023. ápr. 12. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!