Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Együttélés » Honnan lehet tudni hogy egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Honnan lehet tudni hogy egy kapcsolat kezd kihűlni? Vagy ez a szerelem ahogy szeretetté alakul? Ez mennyi idő után történik meg átlagosan?

Figyelt kérdés

30as pár vagyunk én egy válás után és gyerekekkel, 1,5 éve vagyunk egy pár, 10 hónapja élünk együtt.

Mostanában van bennem olyan érzés, hogy "folytogatò" a kapcsolat közöttünk. Szeretnék olykor elmenni egyedül kirándulni, szòrakozni(pl mikor a gyerekek az apjuknál vannak hétvégén), de a párom sértődékeny, kevés önbizalommal(szerintem ok nélkül). Nagy viták nem szoktak lenni, de apròságokon ha összeszòlalkozunk, eltùlozza, dramatizálja, ìgy nem merek ilyen dolgokban sak ùgy belemenni bele, hogy nagyobb térre lenne szükségem, mert a vége az hogy "már nem szeretsz, nem vagy velem boldog"...

Hogyan mondjam el neki, hogy ne sértődjön meg?

Mennyire normális hogy már égető szerelmet nem érzek csak inkább tiszteletet és szeretetet?


35 N


2023. máj. 2. 23:05
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Kb. aktuális, mert 2 év. Ezzel együtt van, akinek nagyobb szüksége van saját időre, térre, másnak kevesebb. Ha nagyon eltértek ebben, abból gond lesz.
2023. máj. 2. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Ez elég "érdekes".

Neki nagy szüksége van énidőre és térre. Bicajozni jár, meg halakat tart, modellezik,kreatìvkodik, ezekre én adok neki sok időt, sose zavarom benne. Én mindig nap közben dolgozom de ő összevissza, így van hogy heti 2 nap egész délelőtt(nap) csak a hobbijának élhet.

Én viszont dolgozom aztán elhozom a gyerekeket, aztán az itthoni teendők, nekem csak a kéthetente hétvége van. És nem érti ezt meg.:(

2023. máj. 2. 23:14
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

Ha túldramatizál, sértődékeny és fulladozol a kapcsolatban, akkor nem csodálom, hogy nem érzel őrült szerelmet!

Mindenképp mondd el neki, hogy néha szükséged van arra, hogy kicsit egyedül, magadban tölts időt.

"már nem szeretsz, nem vagy velem boldog"... miért? Boldog vagy? Nem. Ha megértene és meglenne a tér, amire vágysz, boldog lennél?

2023. máj. 2. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
40%

Ezért aztán érdemes volt elválni! Mit látnak a gyerekek? Hogy anyuci apa mellett, meg a halas- biciklis mellett sem boldog. És mindig lesz problémája a férfiakkal. A férjednél mi volt a baj? Hogy kihűlt a szerelem. És most is az.


Keresd a nagy szerelmet. Mire a gyerekek felnőnek, 10- 15 nagy szererelem után sikerül jópár sorsot szétverned.


Anya lennél meg társ, nem kis hercegnőcske. Az a bajod, semmi több!


F, 35

2023. máj. 3. 03:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!