Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Együttélés » Volt már olyan párod, akit...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Volt már olyan párod, akit szeretettél, de rájöttél, hogy nem tudsz együtt élni vele?

Figyelt kérdés
Ha igen, miért nem? Mi volt az az akadályozó tényező ami a szeretet ellenére meggátolta a boldogságodat?

2013. szept. 11. 11:07
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
Ja. Nagyon mások voltunk, sokat vitáztunk és nagyon kikészített az egész. Néha a szerelem nem elég indok arra, hogy "muszáj vele lenni".
2013. szept. 11. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
100%
Lusta disznó volt, olyan tipikus elkényeztetett anyuka pici fia, aki egy porszemet se hajlandó megmozdítani a lakásban. Kb. a cselédje voltam. Erre ráment a kapcs, pedig minden más téren működött.
2013. szept. 11. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
Igen volt. Távolság, és nagyon eltérő gondolkozásmód. És mégis imádtam.
2013. szept. 11. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 zoliba' ***** válasza:
100%
kb 3szor szétmentünk,de mindig visszataláltunk egymáshoz. Aztán rádöbbentem,hogy ez nem jó.a sok vita miatt nem akarom feleségül elvenni,nem akarok tőle gyereket. Úgyhogy mivel 1 életem van inkább olyanra szánom az időmet,aki megérdemli. Így hiába a szerelem-szeretet ,kerestem mást. 3 éves lesz a lányom. Nagyon ritkán látom a városban a párjával,de se gyerek se esküvő nincs náluk,pedig 31 éves. Leragadt. Úgyhogy örülök,h így döntöttem. Lépni kell,az időt semmi nem adja vissza.
2013. szept. 11. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 A kérdező kommentje:
Vajon mindannyian így döntöttetek volna, ha tudjátok, hogy elképesztően sok közös van bennetek, közösen éreztek, és éltek meg dolgokat? És ettől válik nehézzé a szakítás.
2013. szept. 11. 11:48
 6/16 anonim ***** válasza:
Ha ezek a fontos dolgok mind stimmelnek akkor miért nem tudsz vele együtt élni? Nálunk ezeknek a negyede sincs meg és kb ég és föld vagyunk mégis mégsincs gond az együtt éléssel. Kivéve, hogy talán túlságosan is békés. Úgy élünk egymás mellett mint a nyugdíjasok pedig 24-25 évesek vagyunk :(
2013. szept. 11. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 Zakathol ***** válasza:
Igen. A volt barátnőm egy akarat- és lelki gyenge nő volt, aki annyira rám támaszkodott az életben, hogy gyakorlatilag megfojtotta a kapcsolatunkat. Természetesen a végén ő szakított velem és jött össze rá nemsokkal egy másik csávóval, akivel ugyanazt kezdte el csinálni mint velem. Én meg most boldog vagyok egyedül :D
2013. szept. 11. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
A szakító fél oldaláról minden kapcsolat így néz ki, így ostoba a kérdés.
2013. szept. 11. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 A kérdező kommentje:
8.:Ezt hogy érted, mire gondolsz?
2013. szept. 11. 12:45
 10/16 A kérdező kommentje:

6.: Ő nagyon görcsölős, szinte mindent nehéz feladatnak vesz, küszködős feladatnak, és emiatt nem képes boldog lenni. Önbizalom hiány, önértékelési zavar, emiatt fokozott stressz...és sajnos ezek a kapcsolatunkba is beleszóltak, pl. szexuális téren, de a jövőnkre nézve nehéz egy olyan emberrel tervezni, aki hajlamos ezekre, és a depresszióra.

Sajnos kicsit elegem lett ezekből, és abból, hogy a támogatásom, segítségeim ellenére sem tudott ez ellen érdemben küzdeni. Csak akkor fog tudni megváltozni ebben, ha Ő akarja. És amúgy akarja, de előre fél a kudarctól, hogy nem fog sikerülni... ördögi kör. :(

2013. szept. 11. 12:49
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!