Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Együttélés » 25 éves házasságban élünk. 1...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

25 éves házasságban élünk. 1 évvel ezelőtt a férjem es kolleganoje munkahelyi dolgokra való hiv. egyre többet beszéltek telefonon mint azelőtt. Voltak jelek, ami miatt úgy érzem több lenne kettőjük közott.Hogy gyozhetnem meg magam,hogy nincs több?

Figyelt kérdés
25 éves házasságban élünk! Idáig minden rendben volt. Egy évvel ezelőtt a férjem kolleganoje és férjem munkahelyi dolgokra való hivatkozásra, egyre többet beszéltek telefonon, mint azelőtti időben. Voltak jelek, amire azért most itt nem térnék ki, és ami miatt valahogy úgy érzem mintha több lenne kettőjük között mint szimpla munkahelyi kapcsolat. Soha eddig nem voltam féltékeny. Soha nem kontrolláltam a férjem. Szeretem most is, jó család apa. Annyit tudok hogy a kolléganőnek a házassága már véget ért. Fiatalabb, vékony, lehet friss hús érzés.... stb. Az onertekelesemmel addig nem volt gond, most egy kicsit ingadozik, hogy már vannak nálam fiatalabbak, szebbek. Stb...fogytam már 13 kgt eljarok edzeni. Hogy gyozhetnem meg magam, hogy nincs semmi több? Hogy nyerjen vissza régi önmagamat? Hogy lehet ezen túl lenni 44 évesen? Mit tudok még tenni? Elnézést kicsit hosszúra sikeredett! Köszönöm előre is a jotanacsokat!

2023. máj. 4. 09:16
1 2
 11/15 A kérdező kommentje:
10 válaszolnak igen. 25 év házasság és 27 éve vagyunk együtt .
2023. máj. 4. 13:06
 12/15 anonim ***** válasza:
93%

És a férjed is ilyen fiatal volt? Első nő vagy neki?

Mert akkor van egy rossz hírem: eszébe jutott, hogy nem tudja, milyen lehet mással.

2023. máj. 4. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
16%
Iqban eléggé ki lehet számolva, ha 27 év kell mire leesik neki. 99.9999%, hogy más van a háttérben.
2023. máj. 4. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
100%
Azért nem ártana tudni hogy csak te agyalod túl vagy van valami tŕnyleg
2023. máj. 4. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszokat! Még kell beszélnünk.
2023. máj. 4. 20:55
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!