Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Együttélés » 25 éves házasságban élünk. 1...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

25 éves házasságban élünk. 1 évvel ezelőtt a férjem es kolleganoje munkahelyi dolgokra való hiv. egyre többet beszéltek telefonon mint azelőtt. Voltak jelek, ami miatt úgy érzem több lenne kettőjük közott.Hogy gyozhetnem meg magam,hogy nincs több?

Figyelt kérdés
25 éves házasságban élünk! Idáig minden rendben volt. Egy évvel ezelőtt a férjem kolleganoje és férjem munkahelyi dolgokra való hivatkozásra, egyre többet beszéltek telefonon, mint azelőtti időben. Voltak jelek, amire azért most itt nem térnék ki, és ami miatt valahogy úgy érzem mintha több lenne kettőjük között mint szimpla munkahelyi kapcsolat. Soha eddig nem voltam féltékeny. Soha nem kontrolláltam a férjem. Szeretem most is, jó család apa. Annyit tudok hogy a kolléganőnek a házassága már véget ért. Fiatalabb, vékony, lehet friss hús érzés.... stb. Az onertekelesemmel addig nem volt gond, most egy kicsit ingadozik, hogy már vannak nálam fiatalabbak, szebbek. Stb...fogytam már 13 kgt eljarok edzeni. Hogy gyozhetnem meg magam, hogy nincs semmi több? Hogy nyerjen vissza régi önmagamat? Hogy lehet ezen túl lenni 44 évesen? Mit tudok még tenni? Elnézést kicsit hosszúra sikeredett! Köszönöm előre is a jotanacsokat!

2023. máj. 4. 09:16
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
54%

Most ez az új troll-téma?

Két nap alatt legalább a harmadik kérdés, ahol a feleség ír, hogy a férje a nála sokkal fiatalabb kolléganő vagy éttermi felszolgáló iránt különös érdeklődést tanúsít.

2023. máj. 4. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
63%

Légy megfontolt, a legrosszabb, amit csak tehetsz, ha bemész sárkányba, az csak egy öngerjesztő folyamattá válik, és tényleg lesz valami.


Funfact, férfi vagyok, és volt anno egy kolléganőm, akire "2. barátnőmként" hivatkoztam (otthon is!), igaz elég gúnyosan, mert minden miatt írogatott hívogatott napi szinten. Természetesen semmi nem volt köztünk, pedig konkrétan az esetem. Annyi volt, hogy a lány picit munkamániás, és így kommunikál. A KPI-unk a legjobb volt abban a félévben.

2023. máj. 4. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
89%

25 év rengeteg idő.


Szm egyszerűen kérdezz rá,mielőtt tönkre vágod az önbecsülésed.

2023. máj. 4. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
73%
Ilyenkor okosnak kell lenni. Adj magadra, legyél csinos, kedves. Járj el barátnőzni, legyél újra érdekes. Szervezz randit a ferjeddel. Ennyi év után szinte törvényszerű, hogy a kapcsolat kicsit megfarad, vakok leszünk a másik vonzó tulajdonságaira, pláne ha el is hagyta magát az egyik fél. Legyél sokkal kedvesebb és szolgálatkészebb, érezze, hogy mit veszíthet. Normális férfi ilyenkor merlegel, és nem megy bele olyanba ami veszélyeztetné a házasságát. De ha rateszel egy lapáttal, fenyegetőzöl, kontrollálod, sarkanyoskodsz, akkor igazolást adsz neki és kb oda lokod.
2023. máj. 4. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
25%

A szex rendben van otthon (mindkettőtök szerint)?

Mert nagy %-ban a kevés szex, vagy annak teljes hiánya miatt szoktak a férjek a fiatalabb kolléganő felé fordulni. Kevesebb százalékban pedig azért mert otthon nem kapnak elég lelki törődést, vagy csak az újra, izgalmasabbra vágynak, és kíváncsiak hogy képesek e még egy nőt meghódítani (kapuzárási pánik). Persze olyan is létezik hogy otthon minden rendben és mégis félrelép az egyik fél.

2023. máj. 4. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
100%
Hát ha konkrét jelekre nem térsz ki ami miatt felébredt benned a gyanú, meglehetősen nehéz lesz erre a kérdésre érdemben válaszolni. Ez alapján a fene tudja hogyan győzheted meg magad arról, hogy nincs több kettejük között vagy hogy meg kell-e egyáltalán. Szerintem vedd fel a pléhpofát, aztán írd le mik a jelek és hogy van-e bármi kézzelfogható bizonyíték vagy valami....
2023. máj. 4. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
37%
Van egyáltalán olyan férfi aki egy próbálkozó kollegínát elhajt a francba?
2023. máj. 4. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
85%
Azért ha egy éve csak telefonon beszélgetnek többet, mint előtte de nincs személyes kontakt munkán kívül (váratlan túlorák sokasága, üzleti utak stb.) úgy azért nehéz megcsalni a másikat.
2023. máj. 4. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
100%
Igen, jó lenne ha leírnád milyen egyéb jeleket vettél még észre, ami miatt gyanakszol. Volt itt pár napja egy másik ilyesmi kérdés, ott azt írta a kérdező, hogy a férje a szabadideje nagy részét is együtt tölti a fiatal csajjal ami már ordító jel.
2023. máj. 4. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
19%
19 évesen házasodtál?
2023. máj. 4. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!