Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Együttélés » Középkorú nők, ha úgy haladna...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Középkorú nők, ha úgy haladna a kapcsolat, minden működik, költözhetne hozzátok a férfi, ha nincs lakása és előtte szüleivel élt?

Figyelt kérdés
A férfi élt 10 évet egyedül, önellátó, de szülők betegsége miatt visszament. Ingatlana viszont nincs.
2023. máj. 17. 09:42
1 2 3 4
 11/37 anonim ***** válasza:
100%
A legnagyobb problema, hogy 1 soros kerdest teszel fel, mikozben a valaszok meg nem erdekelnek. Attol, hogy a problemadat most atkategorizalod, hogy a valaszokon szorakozol, attol meg neked van problemad. Egyebkent hol irtam azt, hogy ferfi vagy? Miert feltetelezed azt, hogy egy nore nem vonatkozna ez? Szerinted a noknek nem kell tenni a kapcsolatert? Nekik nem kell dolgozniuk magukon, hogy noveljek az eselyeiket a ferfiaknal? Amugy a kerdes egy ferfirol szolt, az o szemszogebol valaszoltam. Lehetsz te a no, aki befogadja, felteheted magadnak ugyanezeket a kerdeseket, hogy mit miert csinalt es miert nem. Annyira azert nem vagy biztos a dolgodban, hogy miert red flag az ilyen. Te eleted, te dontesed. Attol, hogy megtalalod a lelki tarsad, attol meg nem valtozik meg az a teny, hogy anyagilag "kihasznal", beleul a keszbe. Neked kell tudni, hogy mi az amennyit neked meger. Masok velemenye ezen nem segit. Van akinek belefer, van akinek nem. Ha ennel jobb minosegu valaszra varsz, akkor kenytelen leszel megeroltetni magad es egy altalanos kerdes helyett egy jobban specifikalt helyzetet leirni. De latatlan leirom, hogy egy kisebb bevetellel rendelkezo kozepkoru no, nemigazan fog ilyen helyzetbe belemenni, tul nagy a kockazat jeligevel. Egy jol kereso kozepkoru nonek pedig nem akadaly nemi anyagi kockazat felvallalasa a boldog jovo igerete szamara. Kisegitett a valasz? Nyilvan nem. Itt neked kell dontened, miutan merlegelted az elonyoket es hatranyokat, amiket jol magadban tartottal. Pontosabban az anyagi es eletrevalosagi dolgokat kerdezted meg, szerintem mind a ketto nagy minusz. Nem a teny miatt, hanem azert, mert ezt konnyen orvosolni tudna egy alberlet kivetelevel, akar napon belul is, megse teszi. A kifogasa persze megvan ra, ami igazabol mar oriasi red flag. Minden felnott ferfi, de minden felnott no szamara is az egyik legfontosabb dolog a szuloktol fuggetlen, onallo eletre valo torekves. Ha megoldodott a szuloi problema, akkor ennek kellett volna az elso helyre kerulnie, mielott parkeresesbe kezd. En nem tudnek komolyan venni egy ilyen embert, akinek erre nincs motivacioja. Nem veletlenul ismerkedik veled, neked van lakasod. Varja a sultgalambot, es ugy latszik talalt valakit, aki hajlando eljatszani ezt a szerepet neki. Meglepo. Az egyik legtrivialisabb kizaro tenyezo a nok koreben ez szokott lenni. En nem lepodok meg azon, hogy senki nem csapott le ra. Csak arra vigyazz, hogyha befogadod, hogy ne az anyja legyel a baratnoje helyett. Mert akkor szolgasorba sullyedsz.
2023. máj. 17. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/37 anonim ***** válasza:
100%
Mi számodra a középkor? 35 vagyok és nem. De 10 évvel ezelőtt is ezt válaszoltam volna, és 10 év múlva is ezt fogom.
2023. máj. 17. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/37 anonim ***** válasza:
100%
Kérdező,írd ki értelmesen a kérdést,akkor megérti mindenki! Most rólad van szó,vagy elméleti a kérdésed? De egyébként...itt a kapcsolat működésén vagy a költözésen van a hangsúly? Ez megbeszélés tárgya szokott lenni,nem várhatsz rá általános választ. Úgy gondolod hogy az "illető" addig a szülőktől jár udvarolni,aztán megoldást hoz a lakásproblémájára ha odaköltözhet? Én is gondozom a szüleimet,a munkám és a családom mellett. Mert így is lehet.
2023. máj. 17. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/37 A kérdező kommentje:

Irtam, ha úgy alakul a kapcsolat!

A férfi nem "haszonleső", nem azért költözne a nőhöz, hogy beüljön a készbe, hanem mert szeretik egymást. Az albérlet a kapcsolat előtt reálisan kb pénzkidobás, utána azon mehetne a vita, kihez költözzenek, mi értelme? Ha szeretik egymást és a nő szeretné, hogy összeköltözzenek, igy gondoltam. Legyenek 45+ évesek.

2023. máj. 17. 15:25
 15/37 anonim ***** válasza:
100%

"Miből gondolod hogy férfi a kérdés kiírója?


Miből szűröd le, hogy nincs párom?


Alegnagyobb gond az, hogy ritka kivételektől eltekintve mindenki hozzáfeltételez a kérdéshez valamit "


Senki nem gondolja. Kb. minden olvasó tudja, hogy a lúzer palidat akarod mentegetni. Kétségbe lehet esve nagyon...:D

2023. máj. 17. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/37 anonim ***** válasza:
100%
Mármint TE lehetsz kétségbe esve, úgy értem.
2023. máj. 17. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/37 anonim ***** válasza:
100%
Es miert nem ugy csinalod, hogy kiveszel egy albit es keresel egy not aki bekoltozhet hozzad?
2023. máj. 17. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/37 anonim ***** válasza:
83%

"Az albérlet a kapcsolat előtt reálisan kb pénzkidobás, "


Aha. Akkor viszont ezek a pénzek ugye félre vannak téve a pasi bankszámláján?

2023. máj. 17. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/37 anonim ***** válasza:
100%
Tehat te lakastulajdonos not keresel. Mert ugye a kozos albit is fizetni kell.
2023. máj. 17. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/37 anonim ***** válasza:
100%
Figyelj kerdezo, amig azt sem vagy hajlando leirni a nagy titkolozas kozepette, hogy te melyik fel vagy a tortenetben, addig mire varsz? Talalgassunk, hogy te utana csuklobol lehulyezz mindenkit? Ez a te nyomorod, neked kene erdekeltnek lenni abban, hogy minel jobban leird a helyzetet, ne pedig egy kodos altalanossagokba es nepi bolcsessegek szintu valaszt kapj. Ha nem irod le, akkor nem irod le, neked van problemad, nem nekem.
2023. máj. 17. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!