Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Együttélés » Középkorú nők, ha úgy haladna...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Középkorú nők, ha úgy haladna a kapcsolat, minden működik, költözhetne hozzátok a férfi, ha nincs lakása és előtte szüleivel élt?

Figyelt kérdés
A férfi élt 10 évet egyedül, önellátó, de szülők betegsége miatt visszament. Ingatlana viszont nincs.
2023. máj. 17. 09:42
1 2 3 4
 21/37 anonim ***** válasza:
100%

Ha szeretik egymást és a nő szeretné, hogy összeköltözzenek, igy gondoltam

Hát ha a nő szeretné akkor miért irod ki a kérdést?

2023. máj. 17. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/37 anonim ***** válasza:
32%
Költözne a halál f..a egy középkorú nőhöz...Aki aztán percenként figyelmeztet,hogy itt minden az övé,te csak megtűrt vagy.
2023. máj. 17. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/37 A kérdező kommentje:

Akkor a válaszok alapján elmondható, hogy ma Mo-on minden középkorú 45+ feletti pár max úgy költözik össze, hogy egyenlő anyagiakkal szállnak be. Enyém -tied alapon.

Már csak azon kell vitázni, ki költözik kihez 🙂 És ha mindenki ragaszkodik a saját fészkéhez, már ki is nyírták a saját kapcsolatukat.

2023. máj. 17. 19:50
 24/37 anonim ***** válasza:
100%
Középkorú nőkênt eleve nem akartam összeköltözős kapcsolatot. Pont ez,és a velejárói, nyírhatnak ki egy egyébként jól működő kapcsolatot.
2023. máj. 17. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/37 anonim ***** válasza:
81%

Így van.

Nagyon jó és harmonikus, "saját fészekhez ragaszkodó" kapcsolata van pl. a legjobb barátnőmnek a párjával kb. 15 éve már. Negyevenesek voltak, amikor összejöttek, a pasinak is volt gyereke, a nőnek is. Egy városban, de külön laktak. Hol egyiküknél, hol másikuknál jöttek össze, volt itt alvás, ott alvás, ez teljesen jó volt így, de mindegyiknek megvolt a saját fészke. Vannak hétvégi programjaik, Hol négyesben a két gyerekkel, hol csak éppen egyikük gyerekével, de sokszor kettesben. Utazgatnak is, külföldön is, belföldön is. Nem csak d...gópajtik, hanem elkötelezettek egymás mellett, mindenben számíthatnak egymásra (pl. barátnőm lányának külföldi utazást ajándékozott a pasi, diploma ajándéknak). Tehát van egy tartalmas és szép kapcsolat, másfél évtizede, anélkül, hogy egyik a másik nyakára bútorozna (és jól írta 24-es, ezzel lenne kinyírva a kapcsolat, főleg, ha kényszer, mert a pasinak nincs semmije).

2023. máj. 17. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/37 anonim ***** válasza:
94%
Hát szerintem sem kell egymás seggében lenni egy jó kapcsolathoz, főleg nem 45 évesen kell összeköltözni. Akkor már az alkalmazkodás sem könnyű. De hát ha valaki f...szfüggő, az nem tud mit csinálni, gondolom én.
2023. máj. 17. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/37 anonim ***** válasza:
100%
"Az albérlet a kapcsolat előtt reálisan kb pénzkidobás" - hm, érdekes, nekem az, hogy legyen hol laknom, aludnom, fürdenem, dolgoznom és tárolnom a dolgaimat minden, csak nem pénzkidobás.
2023. máj. 18. 00:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/37 anonim ***** válasza:
93%

"nem azért költözne a nőhöz, hogy beüljön a készbe, hanem mert szeretik egymást"

Szeretetből nem lesz lakhatás.

Attól, hogy a nő szereti a férfit, még le kell tennie az asztalra munkával 60-70-80 milliót az együttéléshez, ha a férfi ennek a felét nem állja.

Úgy tisztességes, hogy a férfi a felét állja.

2023. máj. 18. 01:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/37 A kérdező kommentje:
A válaszok alapján akkor leszűrhető, hogy nincs is szegénység :-) Mindenkinek külön albérlete van, vagy külön lakása, a középkorúak már nem is akarnak teljesen elköteleződni, csak a jóban részesülni egy-egy szex vagy program erejéig.
2023. máj. 18. 09:11
 30/37 anonim ***** válasza:
100%
Kérdező, a válaszokból az is kiderülhet,hogy a negyvenes éveire mindenki igyekszik tetőt biztosítani a feje fölé. Nem tudom Te miért döbbensz le ezen. Persze, kivételek mindig vannak,de legyen családos, elvált, egyedülálló, általában elsődleges cél az,hogy önálló otthont teremtsen. Kevesen vannak akik ennyi idősen akarják nulláról kezdeni az életüket akár anyagi,akár párkapcsolati vonatkozásban.
2023. máj. 18. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!