Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Együttélés » Mit tennétek, ha párotokról...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tennétek, ha párotokról összeköltözés után kiderülne, hogy elég élhetetlen, tesze-tosza sok élethelyzetben?

Figyelt kérdés
Ő a férfi, én a nő. Laktunk mindketten szülőktől külön, pénzügyi levàlás is megtörtént. Azt vettem észre, hogy nem erős az ügyintézésben, ezekkel kapcsolatos kommunikációban. Legyen szó lakbér, rezsi, nyaralási út, anyukája 60. Szülinapja külső helyszínen.Nem tud értelmezni egy honlapot, emaileket, nem érti miket lenne célszerű kérdezni. Közben nem hív segítségül konkrét elakadásokkal, hanem sokára kiderül, hogy nincs elintézve ez, az. Kérdezem, miért, s mondja, elakadt. Eddig a járás során, a beszélgetésekből nem derült ki számomra, hogy ilyen. Tudtunk beszélgetni, vannak jó meglátásai, stb. De attól félek, csak az lenne elintézve, a jövőbeni közös életünkben, amit én elintézek. Csak akkor nyaralnánk, fizetnénk rezsit, stb.ha én megszervezem. Kérdés, ez máshol is így van? Ezt csak türelemmel el kell fogadnom, hogy ő viszont leprogramoz egy honlapot, elülteti a paradicsomot, megépíti két kezével a galériát? Mi a normlis?

#próba #együttélés #Csontvázaszekrénybből
2023. máj. 25. 17:11
1 2 3 4
 1/33 anonim ***** válasza:
39%
Én nem kezdek értelmi fogyatékosokkal.
2023. máj. 25. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/33 anonim ***** válasza:
94%
De jól benézted! Az a kérdés, hogy együtt tudsz élni azzal, hogy neked kell ügyet intézni. Én nem viselnem jól, ha a párom ilyen lenne. Csak egy kérdés. Ha penzügyileg, meg sehogy nem függ a szüleitől és élt már egyedül, akkor azt hogyan csinálta? Valahogy csak életben maradt és el lettek intézve a dolgai. Ki csinálta meg helyette?
2023. máj. 25. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/33 anonim ***** válasza:
85%
Engem ez nem zavarna. Ha tényleg dolgozik stabilan és minden mást megcsinál, ami nem ügyintézés én vinném a hátamon ezt a részét a dolognak. Szerintem nem zavarna. Most egyedül vagyok, most is mindent egyedül intézek. Szóval..
2023. máj. 25. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/33 anonim ***** válasza:
92%

Nálunk is van ami a férjemnek, és van ami nekem fekszik sokkal jobban. Így elosztjuk, és mindenki azt csinálja, amiben jobb, ügyesebb, vagy kevésbé problémás, mint a másik.

Ez az évek alatt teljesen természetesen alakult ki.

2023. máj. 25. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/33 anonim ***** válasza:
0%
Hagyd ott. Mocskos férfiak ...
2023. máj. 25. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/33 anonim ***** válasza:
97%
Sok férfi nincs a helyzet magaslatán ha ügyintézésről van szó, de nekem ez már sok amit leírtál. Van ilyen exem, mikor még jártunk mindketten otthon laktunk szülőknél, de huszonévesen semmi életcélja nem volt, egy villanykörtét nem tudott kicserélni, egyedül nem ment be boltba csak ha én is bementem vele, a tűzhelyen nem merte használni (szó szerint egy virslit sem tudott magának megfőzni), mozijegyet nem volt képes megrendelni, nyitvatartási időt megnézni, ha mentünk valahova és megálltunk tankolni nekem kellett bemennem fizetni, stb. Mindent tőlem várt el, viszont ha valami nem sikerült jól, rögtön mondta a magáét. Nem sokáig voltunk együtt
2023. máj. 25. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/33 anonim ***** válasza:
45%

"Eddig a járás során, a beszélgetésekből nem derült ki számomra, hogy ilyen."


Kérdező, akkor miért nem az emberismereted rendkívül alacsony szintjének orvoslásával vagy inkább elfoglalva?

2023. máj. 25. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/33 A kérdező kommentje:
Albérletben lakott egy barátjával.
2023. máj. 25. 17:39
 9/33 A kérdező kommentje:
7.Nem teszteltem le, az egy másik kognitív képesség, amit ilyenkor használunk, mint az, amit beszélgetés és szex közben...dehát erre való az együttélés, nem? Hogy ezdk kiderüljenek házasság előtt..
2023. máj. 25. 17:43
 10/33 anonim ***** válasza:
78%
Volt hasonló pasim. Meguntam és kitettem. Huszonévesen kapott pár hónap esélyt, most szóba se állnék ilyennel.
2023. máj. 25. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!