Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Együttélés » Mi az a rossz szokás ami...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi az a rossz szokás ami idegesít a párodban?

Figyelt kérdés

Több mint két éve vagyunk együtt párommal és a kezdetektől fogva vannak (kölcsönösen) olyan szokásaink amik idegesítik a másikat mint pl.:

párom rossz szokásai: bár nem hagyja szanaszét a ruháit de nyitott szennyes kosarunk van és akárhogy dobja bele a zoknit vagy pólót egyszerűen nem talál bele és lóg a szennyeskosáron a cucc az valami undi… hiába mondom neki hogy figyeljen már oda de semmi értelme.


Vagy az én rossz szokásom ,hogy mindig szanaszét hagyom a kulcsaimat és mindig elpakolna a párom mert őt ez idegesíti..


Na ilyen dolgokra lennél kíváncsi!

Félreértés ne essék ,szeretem a páromat és elnézem neki ezeket csak kíváncsi vagyok más kapcsolatokban milyen idegesítő dolgok vannak.


2023. jún. 5. 16:34
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
97%
Horkol..
2023. jún. 5. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
82%

Én ilyen apróságokon nem tudom felhúzni magam, ez egy nagyon jó adottságom, sok felesleges stressztől kímélem meg magam.


Az az egy zavar, hogy én imádok összebújva aludni, ő viszont úgy nem tud, mindig felkel. Szóval csak elalvásig vagyunk összebújva🥲

2023. jún. 5. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
65%

Egyik exem volt olyan hogy orrát piszkálja, meg fingós és beteges és állandoan akörül forog hogy fogászat, foginysorvadás, korpásfejbőr ápolás, visszerek, gombák gyógymasszőr, szokárium, gyógyteák, covidot is elkaota, indokolatlan fogyás nincs meg ni a baja, magánorvosok, esztétikqi piperckőcség, paefümök és akkorr még ő zajlat terrorizál engem, ha én nem élek egészségtudatosan, mikor ő a felhalott állandoan beteges, rühös, nem én.


Olyan volt a kaocsolat mintha csak ő létezne állandoan csak maga körül, meg a saját teste körül forog.

2023. jún. 5. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
10%

#2:


Szerintem amit te vársz el sokkal nevetségesebb, idegesítőbb mint az, hogy pakoljon el maga után.


Hogyha egyszer alszol, nem vagy magadnál, akkor hogy aludjon veled összebújva? :O

Az megint más, hogy reggel felébredtek és akkor se bújik hozzád, irreális álmaid, vágyaid ne legyenek már azért. XD

2023. jún. 5. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
75%

Nincs ilyen.

Maximum nekem is az, amit a kettes ir. Szeretek úgy elaludni, hogy hozzabujok a paromhoz, de neki nem megy így az elalvás.

2023. jún. 5. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
98%

#4 egyrészt nem tudom, honnan jött neked az, hogy elvárom. Nem várom el, csak jól esne, de sosem erőltettem, ha egyszer nem tud így aludni. Ennyi.


Azon viszont biztos nem idegesíteném magam, hogy kilóg a zokni a kosárból. Ilyen szarságokon biztos nem problémáznék, jobb dolgom is van. Egyszer volt egy szőrszálhasogató pasim, aki mindent irányítani akart, mit hogy csináljak a lakásban. 2 hónapig bírtam vele az együttélést.

2023. jún. 5. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:
96%
Ja amúgy 4-es, a kérdésben sem arról volt szó, hogy “pakoljon el maga után”, nyilván van egy szint, ami engem is zavarna, de kupis, igénytelen emberrel alapból össze sem jövök. Amiatt meg biztos nem fogom idegesíteni a páromat, hogy kinthagyott egy poharat az asztalon vagy ilyesmi.
2023. jún. 5. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 A kérdező kommentje:
Én sem tudok összebújva aludni … nem tudom miért de vagy alszom vagy bújok :)
2023. jún. 5. 17:05
 9/22 anonim ***** válasza:
35%

Nálunk szét van dobálva a szennyes. Igaz, külön van mosókonyha, ahol csak a mosógép, létra meg ilyenek vannak, ott senki sem látja.

Kit érdekel?

2023. jún. 5. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:
56%
Nincs ilyen.
2023. jún. 5. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!