Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Együttélés » Együttélésnél milyen olyan...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Együttélésnél milyen olyan hülye kis szokás van ami téged idegesít a párodban? De tudod hogy nem kellene mert kis dolog, de mégis. Mit teszel ellene? Kort és nemet légyszí.

Figyelt kérdés
Olyanra gondolok, hogy a fogkrémet nem a végéről kezdi kinyomni, hanem a közepéről, vagy nem tesz szalvétát az asztalra mert pénzkidobásnak gondolja. Valami ilyesmi.

2014. szept. 2. 22:50
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Ellenőrizgetés a halálom és ez iszonyatosan tud idegesíteni.
2014. szept. 2. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Nem élünk együtt de általában napokat töltünk együtt szóval ismerem a szokásait és az ilyen apróságok általában egyáltalán nem tudnak zavarni... 1-2 alkalommal megjegyeztem, nem jobb-e úgy kinyitni a tejes dobozt ahogy én szoktam, mert ahogy ő nyitja ki, utána nem lehet normálisan megfogni, de megszokásból azóta is úgy szokta ahogy előtte - azt mondtam, oké, végül is mindegy. Esetleg ha épp látom, hogy újat bontana, elveszem előle és kibontom én, de ha ő bontja ki ahogy szokta, akkor sincs probléma. Más nem nagyon jut most eszembe ami ilyen apróság és minimálisan is zavarna.
2014. szept. 2. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Nálunk nincs ilyen. Nem idegesít benne semmi. Szerencsére a rendet mindketten szeretjük. Ilyen klasszikusokkal, mint wc ülőke, fogkrém tubus engem nem lehet felidegesíteni. Ennél azért jóval nagyobb a tűréshatár :)
2014. szept. 2. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
össze költöztünk fél évig maga volt a mámor, engem konkrétan semmi nem idegesített, mindent imádtam a lányba,talán az zavart kicsit hogy néha nem tett a wc-be wc papírt amikor már csak pár levél volt és ő volt utoljára xd félév után megromlott a kapcsolatunk megutáltuk egymást és vége... 24 F
2014. szept. 2. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Nem élünk együtt de barátom meglehetősen rendszerető én meg...hát... közel sem. Kicsit zavar mikor elkezdi kidobálni a szemetet az asztalomról, elmossa az otthagyott poharakat, meg ilyenek. Nem szól hogy segítsek én is, vagy hogy ne szemeteljek annyit, csak kicsit cikisnek érzem magam mert nekem jó ahogy van a saját életterem és ilyenkor mindig rosszul érzem magam amiért én nem akarok pakolni.
2014. szept. 2. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

Mi sem élünk még együtt, de több napot, időnként heteket is együtt töltünk, már több éve együtt vagyunk, úgyhogy szerintem eléggé ismerjük egymás rigolyáit. De most így hirtelen én se tudnék kiemelni semmit, ami annyira zavarna benne. Fiú létére eléggé rendszerető a párom, úgyhogy ezzel soha nem volt probléma, az az 1-2 ruha, amit néha széthagy meg nem nagy dolog. Kérdezd meg majd pár év múlva, lehet, akkorra már házsártosabb leszek :D

20/L

2014. szept. 2. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
0%
6: Pár év múlva már nem lesz abból a kapcsolatból semmi. Bocs, csak a keserű tapasztalat.
2014. szept. 2. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%

Mi 5 éve élünk együtt.

Több dolog is idegesít benne, de ma már megtanultam kezelni, elfogadni, mert ezek a dolgok is teszik Őt, Ővé. Szóval, azzá, ami.


Nagyon babonás és ebből több stikkje is kiindul. Pl.:


-SÓ.

Nem fogyhat el, mert akkor szegények leszünk. Nem borulhat ki, mert akkor nagy veszekedés lesz.

Ez már olyan szintig fajult, hogy folyton elpakolja a kezem ügyéből, mikor kéne. Veszekszik, ha kifogyóban van.

Ha sót akarok használni, figyelek, hova teszi és mindig van itthon tartalék, kb 1kg. Így nincs ezen vita.


-Kávé

Kávé legyen, ne kávé keverék. De az sem mindegy, hogy milyen. Én abszolút nem érzek különbséget egyes fajtáknál, ő a legappróbb aroma eltérést is észreveszi és szóvá teszi.

Iszunk olyan kávét, amit ő akar. Nekem úgy is 8.


-Rend

A rend nála külön fogalom. Ha leteszi mondjuk az utazó tisztasági csomagját a nappali közepére. Vagy a csavarhúzó készletet a konyha pultra és napokig nem jut eszébe. Akkor annak centire pontosan ott kell lenni. Akkor is, ha más hasra esik benne. Ha 30cm-re arrébb rakom, már kiabál, hogy hol van, nem találja.

Ezt úgy előzöm meg, hogy mikor elrakom, szólok neki, hogy hova teszem. (Akkor is, ha a helyére teszem.) Vagy egyszerüen nem sértődöm meg, amikor kiabál. Szavakkal irányítom, (tudod, a gyógyszeres fiókban, egy kakaós dobozban, amire az van írva, hogy só.:) )


-Macska

Szerinte a macskák a rossz hír hozói. Útálja a macskákat. Nincs is cicánk. Nem baj, kutyás vagyok. :)


-Mosogatás

Evés után és még szeretek az asztalnál ülni, előttem a tányérral. Míg otthon laktam, ilyenkor mindig beszélgettünk. Ő evés után rögtön felpattan (még a kaját sem nyelte le rendesen) és mosogat, vagy ha nem mosogat, de leszedi az asztalt.

Ilyenkor ráverek a kezére. :)


-Evés

Nem tud egyedül enni. Mindig kell neki a társaság. De általában késő este, esetleg hajnali 1-kor jut eszébe, hogy ő éhes.

Csinálok neki kaját, kinn ülök vele a konyhában, hogy legyen társasága de nem eszem vele.

Akkor szokta dugdosni a számba a falatkákat, hogy egyek már. Némi morgás után erről leszokott. Nekem meg hiányzott, úgy hogy én lopkodom az éjszakai kajáját.

Haragszik, ha egyedül eszem és nem szólok neki.


-Főtt kaja

No, ezzel sok problémánk volt.

Először az, hogy sokat csináljak abból amit szeret. Majd ő megeszi. Persze nem ette. Akkor még nem volt kutyánk.

Most már rászokott a kisebb adagokra. Ha meg sokat csinálok, van kutya.


-TV-re alvás

No, ez az egy volt, amit sehogyan sem tudtam tolerálni. Az nekem nem alvás, hanem ájulás és befolyásolja az álmaimat.

Míg kislakásban laktunk, mindig kikapcsolta amikor megkértem rá. Eleinte veszekedtünk miatta, aztán engedett nekem. Most, hogy nagyobb albérletünk van a nappaliban van a tv.


-Orrpiszkálás

Társaságban szerencsére nem csinálja



Így hirtelen ezek jutottak eszembe.

De ennek ellenére szeretem a párom. Sőt, nekem rosszabb a természetem. Kukacoskodó vagyok, parancsolgató, a semmibe is bele kötök. Úgy hogy neki piros pont jár, amiért elvisel engem.

2014. szept. 3. 01:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

#8-as


Szenzációs volt olvasni!


Mi 17 éve lakunk együtt. Alapvetően már minden kialakult és igazodtunk egymáshoz. De azért persze akad valami.


Amit én utálok:

- úgy tesz le dolgokat az asztal szélére, hogy szerintem a szentlélek tartja fent! A fele lelóg! Mindegy, hogy műanyag vagy porcelán. Szerintem az ilyen leesik. Szerinte nem esik le, csak nekem!


Amit ő utál bennem:

- én is mindent szeretek a helyén tudni. Az eredeti helyén, ahová való. Nem gondolkodom, csak odamegyek és ha nincs ott, akkor aztán jön a káromkodás!


- és még biztos sok minden egyebet, mert messze vagyok a tökéletestől.


44F

2014. szept. 3. 02:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Nincs semmi,amivel felidegesítene


18/F

2014. szept. 3. 05:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!