Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Együttélés » Szerintetek sok ember nem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek sok ember nem szakít csak azért, mert mondjuk az albérletet necces felmondani?

Figyelt kérdés

Vagy nehéz lenne idegen lakotársakra cserélni.

Vagy egyedül fizetni mondjuk egy garzonlakást?

Vagy a költözéstől való nyűg tartja vissza?


Kolléganőm az aki kb. 2 hónap után képes összeköltözni az új barátjával, és nagyjából ennyi idő alatt el is tud jutni arra, hogy szétköltözzenek, de szokta mesélni, hogy inkább marad együtt a pasival, mert nem tud egyedül albérletet fizetni.


Kicsit olyan furák lettek a mai társas kapcsolatok.

Nyilván szerepet játszik a rossz anyagi helyzet, ha nincs saját lakás.


2023. júl. 6. 20:41
 1/9 anonim ***** válasza:
73%
Hát ja, a legtöbb párkapcsolat alapja anyagi érdekek. Valljuk be, egyedül is tök jól elvannak a tehetősebb emberek. Őket nem látod non stop kapcsolatban, mert nem szorulnak rá.
2023. júl. 6. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
87%

Inkább nincs hova menniük, vagy nincs hozzá kedvük.


Mert hazamenni és a családdal együtt élni nem akar, mert olyan a helyzet, a viszony.

2023. júl. 6. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
91%
Van saját házam, mégis ez van. Egyedül fenntartani nem tudom. Általában olyanokkal jöttem össze, akiknél nem fenyegetett a veszély, hogy el kell költözzek, de nekik se volt hova menni, ha a kapcsolat megromlott.
2023. júl. 6. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Volt ilyen, de nem kellett felmondani, csak az egyiknek elköltözni.
2023. júl. 6. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

En alberletben élek a parjaim meg rendszerint vagy önállo ingatlannal rendelkeznek vagy mamahotelesek.

Egyszerűen nem találok társat aki velem evezne együtt es együtt tudnánk épülni haladni.

2023. júl. 6. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
De ha talál egy sugar mamit vagy sugar papit akinek nagyobb a háza és még főz is ingyen, akkor lehet hogy továbbáll.
2023. júl. 6. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem igen. Rengeteg ember megalkuszik mert egyedül nehezebb elérni azt az életszínvonalat, ami kényelmes neki.
2023. júl. 6. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim válasza:
Persze, rengeteg ilyen van. De nemcsak albérlet, lehet lakáshitel, rezsi, vagy csak szimplán a kényelem. Szokták kényelmi kapcsolatnak is nevezni. Az a tipikus nem túl jó kapcsolat, de azért szódával elmegy. Egyik fél sem akar kilépni a megszokásból, a komfortzónájából, esetleg még azt is elnézik egymásnak, ha néha-néha félrelépnek.
2023. júl. 7. 05:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Én azért nem szakítok, mert nem tudom, hogy kell az internetet, tv-t, mobilt karbantartani. Egyszóval a "rendszergazdám" rabja lettem 🤣🤣🤣
2023. júl. 7. 08:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!