Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Együttélés » Ha összeköltözöm olyan férfiva...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha összeköltözöm olyan férfival,akinek van saját háza,nagy telekkel,és kerttel,akkor onnantól kezdve nekem muszáj kimennem kapálni,és csinálni?

Figyelt kérdés
Vett egy nagy telekkel rendelkező házat, amihez nagy az udvar,és a hátsó rész is.Mielőtt megismerkedtünk,már volt neki. Ő nem szeret ezzel foglalkozni.Akkor a háztartás mellett,azt is nekem kellene rendben tartanom?És ha én sem akarok vele foglalkozni,mert elég csak a takarítás,meg a többi benti dolog? Annyi nem elég,hogy csak lenyírja a füvet,és kész. Ki kell gazolni, kivágni amik nem kellenek, de ezeket ő sajnos nem tudja. Mit csináljak? Fizetni nem akar érte. Nem rég vagyunk együtt, nagyobb összegeket még nem akarok a házba fektetni,hogy ezeket kifizessem helyette. ( ha embert kellene hívni,fákat vágni).
2023. aug. 15. 13:03
1 2 3 4
 1/31 anonim ***** válasza:
5%
Illene, elvégre vele élsz, nem kell megszakadni, de ha ott tartózkodsz, abból a kertből eszed a termést, akkor bizony igen.
2023. aug. 15. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/31 anonim válasza:
63%
Betonozzátok le a g.cibe az egészet.
2023. aug. 15. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/31 anonim ***** válasza:
18%
Jah, úgy értettem, hogy együtt! !
2023. aug. 15. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/31 anonim ***** válasza:
76%
Nem rég vagytok együtt, de a házi csicska szerepét már magadra is vetted? Plusz azon izgulsz, hogy még el kell-e végezned a kinti munkákat is? Az igen... Vagy nem dolgozol, hanem háztartásbeli vagy? Mert akkor éppen megcsinálhatod a "férfi munkát" is. Vagy ha egyikőtök se akarja csinálni, akkor nem csinálja senki és lesz egy gazos, putris udvarotok.
2023. aug. 15. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/31 anonim ***** válasza:
41%
Nem kell, de nem is kötelező oda költözni. 🤷‍♀️Maradj a saját portádon.
2023. aug. 15. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/31 A kérdező kommentje:
Nincsen zöldség. Gyümölcsfák vannak, törmelékes részek,amit el kellene hordani, stb. Régebbi ház, abszolút fel kellene újítani. Vannak részek,ahova alig lehet bemenni,akkora a gaz.Ilyet egyedül nem tudok megcsinálni.Mert azért elhordani is el kellene. Vagy én megcsinálom,ő meg tapsol,hogy jajj de jó,jobban néz ki? Valahogy,szerintem ez így nem jó.De nekilátni nem akar, se velem se nélkülem.
2023. aug. 15. 13:09
 7/31 anonim ***** válasza:
98%

Kérdező!


Összeköltözés előtt érdemes tisztázni a dolgokat, kötelezettségeket.


Ha neked ez nem szimpatikus, akkor közöld vele.

A választól függ majd, hogy működhet így a kapcsolat, vagy sem.

2023. aug. 15. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/31 anonim ***** válasza:
32%
Mit akarsz kivágni, hagyd már békén szegény növényeket, fákat bokrokat. Ha a fű zavar mondd meg neki nyírja le azt férfi szokta, de meg ha van kedved gazolj ha nincs hagyjad. Amúgy a háztartás meg nem a te dolgod, hanem közös.
2023. aug. 15. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/31 A kérdező kommentje:
Köszi utolsó!
2023. aug. 15. 13:11
 10/31 A kérdező kommentje:
Akácot, meg egyéb bökős növényeket, meg ilyeneket hagyjak meg,hogy jól belelépjek?Biztos,hogy nem. Akkor nekilátok magam inkább.
2023. aug. 15. 13:12
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!