Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Együttélés » Lehet hosszútávú kapcsolatot...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lehet hosszútávú kapcsolatot fenntartani, ha valakit nem szeretek,csak el vagyok vele? Mondtam ezt a barátomnak,és azt mondta,ő ettől függetlenül nagyon szeret engem. Hogy tud úgy szerelmes lenni, ha tudja,hogy a másik nem szereti viszont?

Figyelt kérdés
Nem csal meg,mert egész nap itthon van,mint a szobarém. De akkor neki mi a jó ebben a kapcsolatban? Annyira nem is kényeztetem el,hogy neki ez megérje. Mert ő vesz nekem dolgokat, de én nagyon ritkán viszonozom,és mondom is mindig neki,hogy ne vegyél nekem semmit..Ennek ellenére elhalmoz mindennel. Nem értem. Együtt amúgy szeretünk közös programokat csinálni,rengeteget nevetünk esténként, de nem vagyok szerelmes bele, csak jó együtt tölteni az időt. Ő miért elégszik meg ennyivel?
2023. aug. 16. 09:51
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Mert reméli, hogy majd te is beleszeretsz, ez pedig csak rajtad múlik, hogy majd hogy alakul, ő valóban megtesz ezért mindent, ami szimpi. Ő nagyon szeret téged, és kapcsolatot képzel körétek, úgyhogy hajrá, majd hozza a jövő, hogy mi lesz köztetek!
2023. aug. 16. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
82%
Támogatói kapcsolatnak tűnik inkább.
2023. aug. 16. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
Nem igazán annak érzem,kedves utolsó. A támogatói kapcsolatban nem kell háztartást vezetni.
2023. aug. 16. 09:58
 4/11 anonim ***** válasza:
81%
De akkor miért vagytok együtt? Te miért vagy vele???
2023. aug. 16. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
Mert szeretek együtt lenni vele, de szerelmes nem vagyok.Jók együtt a közös programok, a vele töltött idő.
2023. aug. 16. 10:05
 6/11 anonim ***** válasza:
100%

Tehát barátok vagytok, akik együtt élnek. Neki kényelmes, mert van, aki vezesse a háztartást, cserébe ezzel-azzal viszonozza.


Ennyi info alapján ez jön le.


Ha ez mindkettőtök számára kielégítő, akkor nem értem, mi a gond?

2023. aug. 16. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%
Időpocsékolás.
2023. aug. 16. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
18%
Lehet még is bele szeretsz .. van amikor lassan alakulnak ki a dolgok.
2023. aug. 16. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
42%
Sérülékeny nárcisztikus lehet a párod. Olvass utána, és ha ráismersz, akkor iszkiri.
2023. aug. 16. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
60%
Megjött a narcisztikust álmából felkeltve felismerő szakértő.
2023. aug. 16. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!