Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Együttélés » Vannak olyan párok ahol a nő...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Vannak olyan párok ahol a nő nem szereti a férfit de anyagilag függ tőle ezért úgy tesz mintha szeretné, színészkedik?

Figyelt kérdés
Az ilyen nő miért nem áll a sarkára, keres másik párt magának? Még ha a pénzre megy is kereshetne magának egy másik pénzes csávót akihez talán jobban vonzódik majd.

2023. aug. 18. 23:48
 1/8 anonim ***** válasza:
23%
100-99 nő ilyen.maradék is színészkedne csak olyan kinézetre hogy rémísztgetni lehetne vele a játszóházban délutánonként.
2023. aug. 19. 00:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
77%

1

Lol, mert szerinted ennyi gazdag férfi van? :D Elárulhatnád, hogy hol bújkálnak.


Amúgy nyilván van ilyen... Sokszor nem is arról van szó, hogy kifejezetten a PÉNZE kell neki, de kitolt magából 3 gyereket, megromlott a házasságuk, 6 év kiesett számára a munkaerőpiacon és nincs mit kezdjen magával. Én ezt pl roppant szerencsétlen anyagi függésnek nevezném, de nem aranyásásnak.


Az igazi aranyásók esetében szerintem egyik félnek sem kétséges, hogy a kapcsolat pusztán anyagi és szexuális érdekre épül, semmi másra.

2023. aug. 19. 00:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
91%

1.

Az enyém is szinészkedik? Nagyon jól néz ki. Biztos a 20 milliós adósságra fáj a foga és a düledező vájogházra.

2023. aug. 19. 05:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Azért én ezt nem látom annyira keserűen. Attól, mert nincs lángoló szerelem meg nem a teste a legvonzóbb, még szeretheti a nő.

Egyik barátnőm jött össze egy gazdag pasival, és előttem sose csinált belőle titkot, hogy a jó élet miatt, és külsőre nem az esete. Ennek ellenére egy meghitt, kiegyensúlyozott házasságuk van, szereti őt a maga módján, a férje meg rajong érte. Amúgy meg igazi mintafeleség és mintaanya. Igaz, hogy a férje segített beindítani, de egyre jobban megy a vállalkozása, tehát anyagilag nem függ már tőle. Megtehetné, hogy keres helyes pasit, de nem akar. Azon ritka házasságok egyike, ahogy szerintem nincs megcsalás egyik részről se.

Mennyivel jobb az a házasság, ahol vonzalomból jöttek össze, és pár évvel később csak a veszekedés megy és megcsalás is volt már?

2023. aug. 19. 06:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
38%
2. Jól kereső férfiakra utalt nyilván...
2023. aug. 19. 08:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
61%

" szereti őt a maga módján"-azaz nem szereti.

Amúgy elég sok olyan kapcsolat van, ahol a nő az anyagi függés miatt nem tud, vagy inkább nem mer kilepni a házasságból, mert nem tudná eltartani a gyerekeit. Inkább marad meg akkor is, ha a férj már bántalmazó. Ezért kell tanulni, kedves lányok, hogy ne legyetek kiszolgaltatottak.

2023. aug. 19. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

"Azon ritka házasságok egyike, ahogy szerintem nincs megcsalás egyik részről se."


Biztosan. Gondolom a töketlen, nem vonzó férje ki tudja elégíteni. Szerintem ritka időszak, amikor pont nincs senkije a férje mellett. Egyébként a gazdag férfiaknál ez szinte alap, elég megnézni Lagzi Lajost. Megbukott, az asszony már másnap lelépett a szeretőjével 🤡

2023. aug. 19. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

5

Tehát a szegény/átlagos férfiak barátnői őszintén szeretik a párjukat, ellenben a gazdagabb férfiak 99%-ának már nem jit szeretet és vonzalom, pusztán azért, mert gazdagok. Micsoda logika, le a kalappal..

2023. aug. 19. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!