Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Azt mondtam neki hogy szuz...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Azt mondtam neki hogy szuz vagyok, ha lefekszunk eszreveszi hogy hazudtam akkor is ha szineszkedek hogy faj meg stb? 22L

Figyelt kérdés

A szuzessegemet eroszak altal vesztettem el, felvette videora es utana azzal zsarolt. Nem tudom hol volt akkor az eszem, nem tudom miert nem tettem feljelentest. Csak azt akartam hogy vege legyen, hogy tul legyek rajta ujra es ujra es egyszer vege szakad ennek. Szerintem 10 alkalom sem volt. Amikor nem akartam kimenni hozza egybol azt irta hogy indul hogy megmutassa a szuleimnek a videot.

Aztan elegem lett nem erdekelt miket irt, letiltottam rettegtem de letiltottam. Igazabol tudom hogy hibas vagyok, egy idegen ember kocsijaba beultem. De hiaba hibas vagyok még most is gondolkozok rajta hogy ha feljelentenem most lenne e ertelme. De amikor eszembe jut ez, csak azt akarom muljon el a gondolat is hogy ez megtortent nem hogy még rendorsegre jarjak es ujra es ujra felidezzem amik voltak.

2020 decembereben vetettem veget ennek.

Viszont most, van egy fiu akivel mar kozel vagyunk ahhoz, hogy lefekudjunk. Tudta hogy nem volt még baratom es feljott a tema hogy szuz vagyok e . Azt mondtam igen.

De most meg attol felek hogy ha lefekszunk eszrevszi hogy hazudtam. Nem tudom fizikalisan o fogja e ezt erezni. 10 alkalom sem volt. Azota nem voltam egyutt senkivel.

Ő tapasztalt az agyban.

Sajnalom hogy hazudtam neki, de nem tudtam mast tenni nem akarom hogy sajnaljon engem meg ez az egesz undorito tudom hogy hibas vagyok!

Szerintetek baj lesz?


2022. jan. 12. 01:30
1 2 3 4
 1/34 A kérdező kommentje:
Nagyon sajnalom ot de az igazat nem mondhatom el
2022. jan. 12. 01:31
 2/34 anonim válasza:
93%

Szia, ha tapasztalt az ágyban és volt már hasonló helyzetben (szűz lánnyal) akkor valószínű fel fog neki tűnni, hogy te már nem vagy az.

Nem tudom őt mennyire érdekelheti a téma, ha annyira akarod megpróbálhatod kibeszélni magadat, hogy pedig biztos szűz voltál,csak annyi vér jött,amennyit nem lehet észrevenni, ezt lehet elfogadná.


Mindenesetre ha komolyan gondolod vele, ez egy olyan dolog amit muszáj lenne megosztani. Lehet, hogy most nehéz, de valahányszor eszedbe jut nyomni fogja a lelked, hogy nem osztottad meg vele. És ez egyre nehezebb lesz, minél inkább régebb óta vagytok együtt, annál rosszabb.

Szóval én azt tanácsolom, hogy ezt ne titkold, valóban nem kellemes dolog, de ha szeret és veled akar lenni, akkor elfogadja. Egyébként se tehettél róla (gondolom), szóval hibáztatni nem hiszem, hogy hibáztatna.


Bárhogy is döntesz, sok sikert.

2022. jan. 12. 01:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/34 anonim ***** válasza:
0%
Olyankorra időzítsd, mikor megjön!
2022. jan. 12. 02:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/34 anonim ***** válasza:
97%
Nem mondhatod el tulajdonképpen miért is nem? Hiszen ha a barátod akkor gondolom igyekszel bízni benne akkor minek kell hazudni? Esélyes hogy fel fog így tűnni neki még ha sötétben is csináljátok mert nem lesz nehéz dolga betenni. Ha olyan nagyon nem mondhatod el neki akkor viseld a következményeket.
2022. jan. 12. 03:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/34 anonim ***** válasza:
76%
Ha annyira nem tartod a párodat, hogy ezt elmondd neki, akkor miért akarsz szexelni vele?
2022. jan. 12. 03:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/34 anonim ***** válasza:
45%

Őszinteség.

Minek kamuzni? Sajnálom ami veled történt de egy kapcsolatot nem építenék hazugságra

2022. jan. 12. 04:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/34 anonim ***** válasza:
87%
Gondolom megbízhatónak tartod ha közel engeded magadhoz, mondj el őszintén mindent és azt is, hogy azért mondtál mást, mert kétségbe voltál esve.
2022. jan. 12. 04:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/34 anonim ***** válasza:
98%
nem tudom miből venné észre. attól, hogy nem vagy szűz, nem tágultál ki, vérezni sem mindenki szokott. tehát nem ezért, hanem azért mert szereted, mondd el neki. különben élvezni sem biztos, hogy fogod, mert ezen fogsz gondolkodni.
2022. jan. 12. 05:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/34 anonim ***** válasza:
98%
ja és szex közben nem kell színészkedni, mert akkor már megette a fene az egészet
2022. jan. 12. 05:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/34 anonim ***** válasza:
97%

Én se értem miért kellett hazudozni. Ez tipikusan olyan helyzet lehet amikor hazugság hazugsághoz vezethet.

Mondhattad volna hogy nem vagy már szűz. Max azt kérdezte volna hogy milyen volt. Azt meg elintézted volna annyival hogy nem volt jó. Nem kell mindenről beszámolni.Ha meg fura neki hogy nem volt barátod és nem vagy szűz azt is el lehetett volna simítani annyival hogy hülye voltál és megbántad, és ennyi, nem kell részletezni.

2022. jan. 12. 06:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!