Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Együttélés » Nőkhöz szólok. Ti úgy vagytok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nőkhöz szólok. Ti úgy vagytok együtt a párotokkal, hogy tisztában vagyok vele és elfogadtátok, hogy bármikor lecserélhet titeket egy fiatalabbra, dögösebbre, bevállalósabbra vagy csak simán másmilyen nőre?

Figyelt kérdés

Sokszor olvastam már, és ezt nők is írták, hogy minden nőt megunnak egyszer (mindegy mennyire szép, bevállalós stb.), meg azt is, hogy a férfiaknak kellenek az új ingerek, és hogy nem tudnak parancsolni maguknak, ha egy számukra vonzó nő bepróbálkozik náluk. Tehát a férfiak ilyenek, ezt el kell fogadni.

De hogy lehet ebbe belenyugodni? Hogy lehet abban a tudatban együttélni egy férfival, hogy bármikor megcsalhat, ha adódik az alkalom?



2023. aug. 21. 11:46
1 2 3
 11/26 anonim ***** válasza:
83%
Minden fèrfit megunnak egyszer, ìgy nem aggódom.
2023. aug. 21. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/26 anonim ***** válasza:
87%

Én is lecserélhetem bármikor két keményfarkú 21 évesre.


42/n

2023. aug. 21. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/26 anonim ***** válasza:
80%

ne fárassz....


Amúgy nem tudom hogy az itteni trollok miért tekintik életcéljuknak hogy utolsó kutyáknak állítsák be a férfi nemet.

2023. aug. 21. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/26 anonim ***** válasza:
89%

Állandóan arról megy a rinya, hogu a nőknek milyen könnyű párt találni, a férfiaknak kínszenvedés. És akkor férfiak pattognak?


El kell dönteni, hogy most fenyegetni akartok, hogy elhagynak, vagy sírni, hogy nem kelletek senkinek. A kettő üti egymást.

2023. aug. 21. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/26 anonim ***** válasza:
100%

"Amúgy nem tudom hogy az itteni trollok miért tekintik életcéljuknak hogy utolsó kutyáknak állítsák be a férfi nemet."


Szerintem úgy vannak vele, hogy ha azt mondják, mind egyforma szar, akkor beérjük a legközelebbi Mézga Gézával.

2023. aug. 21. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/26 anonim ***** válasza:
Eszembe sem jut ilyesmin gondolkodni.
2023. aug. 21. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/26 anonim ***** válasza:
100%
Nem, a ferfiak nem degeneraltak unblock. Van szamos ferfi aki igen, de nem az osszes. Nem kell semmit elfogadni, hanem le kell selejtezni azt, amelyik hulye. Ennyi a tortenet.
2023. aug. 21. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/26 anonim ***** válasza:
100%
A nők önbizalmat akarják nonstop rombolni ezekkel a kérdésekkel.
2023. aug. 21. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/26 anonim ***** válasza:
100%

Pár napja kérte ki magának itt valamelyik díszhím, hogy "a nők nem érthetik a férfiak kínját, akiknek el kell viselniük a választott nőt, bármilyen kiállhatatlan, mert ma egy átlag pasinak úgysem jut más és meg kell hunyászkodni a fix punciért (ezt így 🤮), szóval a férfiak nagyját így tartják kegyetlenül sakkban..." Most akkor légyszi döntsétek már el, hogy csesszük meg, mert nem jut nektek senki, vagy rettegjünk, mert seperc alatt könnyedén lecseréltek minket 😂

Tartsatok egy többségi szavazást a következő heti incel közgyűlésen vagy bánom én, csak jussunk már valami konszenzusra ebben pls.

2023. aug. 21. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/26 anonim ***** válasza:
100%

Vágom, hogy csak hergelsz, de szívesen megosztom a véleményemet.

Ha valamin kár stresszelni magunkat, hát az ez. Aki 'le akar cserélni' egy másik nőre, arra szívesen ráadom a kabátot és jó utat kívánok. Aki így viselkedik, az nem nagy veszteség, találunk jobbat.

De hátha találsz itt valami béka segge alatti önbecsüléssel megvert nőt, aki retteg, hogy megunják és mi lesz vele kidobva. Én spec egy ilyet sem ismerek, de hátha.

2023. aug. 21. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!