Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Együttélés » 5 hónapja vagyunk együtt, még...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

5 hónapja vagyunk együtt, még korai lenne összeköltözni?

Figyelt kérdés
Ti mennyi idő után költöztetek össze a párotokkal? Egyébként én 19, párom 24 éves. Albérletben lakik egyedül, beszéltünk már hogy hozzáköltözhetnék, párszor aludtam is nála, de nem tudom nem korai-e még?

2023. jún. 24. 18:01
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
13%

De.19 evesen úgy is meg fogja unni h raakaszkodsz. Te mit tudsz vinni a kapcsolatba? Mármint a puncidon kívül?


Hamar véget fog érni ez a kapcsolat…

2023. jún. 24. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
33%
Ahogy érzitek (én legalább a 8 hónapot megvárnám).
2023. jún. 24. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
82%

1. Honnan tudod mit ad a kapcsolatba? Nem vagy vele, ne bíráld, ha nem tudsz neki tanácsot adni.



Ez rövid idő lenne, de lakva ismernéd meg a másikat. Nekem nagyon jó példa volt arra, hogy az akkori exemmel szakítsak, mert nemhogy dolgozni nem fog, de hazaani sem.


Jó tanuló pénz ez, az biztos.

2023. jún. 24. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
60%
korai. Van melód, be tudsz szállni a rezsibe?
2023. jún. 24. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 Kitana. ***** válasza:
73%

Nem korai, felesleges időhöz kötni, ha nem adsz fel miatta amúgy semmit, gondolom otthon laksz a szüleiddel, ahova bármikor hazamehetsz, ha nem jön be a dolog.

Olyankor korai, amikor az egyiknek a saját lakását kell feladnia és nem lenne olyan egyszerű bárhová visszamenni, ha kell.

2023. jún. 24. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 A kérdező kommentje:
Igen, dolgozom. Eladó vagyok. Nyilván nem tartatnám el magam, azt hittem ez alap.
2023. jún. 24. 18:23
 7/21 anonim ***** válasza:
70%

6. Ez természetes. Ezért szóltam hozzá érdemben, szerintem sem ez lenne.



De egyből nőként nyilván ezt kell hinni az emberről, ami azért nettó baromság..

2023. jún. 24. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
30%

Félsz valamitől kérdező, hogy itt vársz tanácsot, választ, hogy korai-e?


Vannak párok, akik 2 randi után összeköltöztek és évek óta együtt vannak. Léteznek olyanok is, akiknek nem jött össze, mert nem illetek össze.

Minden pár más és más. Lényeg a szerelem és az, hogy passzoljatok fontos dolgokban a többi meg kompromisszum és tolerancia, vagy őszinteség. Kettőtökön múlik csak.

2023. jún. 24. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
0%
Azért legyünk őszinték az az eladói fizetés nem olyan jó.
2023. jún. 24. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
78%
9. Legalább dolgozik!
2023. jún. 24. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!