Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Együttélés » Ennyire vagyok fontos neki?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ennyire vagyok fontos neki?

Figyelt kérdés

5 napot 12 óráztam a héten, alig találkoztunk a párommal.


Ma kiment a kertbe, tegnap este se szólt hozzám,mikor hazaértem, csak a telefonját nyomkodta.


Nagyon rosszul esik, szóltam is neki,hogy azt hittem, jobban örül majd nekem és hogy velem akar lenni egész nap.


Fejéhez vágta, hogy ne hisztizzek, olyan vagyok, mint egy óvodás.

Eltörött a mécses és bejöttem sírva.

Kinn fütyörészik.


Mit lehetne tenni?

Ennyit érnék neki?


Nagyon szomorú vagyok, de egyben ideges is


Elnézést az esetleges szóismétlésekért, de nagyon rosszul érzem magam.


2023. aug. 27. 09:26
 1/7 A kérdező kommentje:
Fejemhez*
2023. aug. 27. 09:26
 2/7 anonim ***** válasza:
0%
Kicsit ne feküdj le vele.
2023. aug. 27. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

Nem értem minek vagy együtt ilyen formával.

Természetes, hogy ha együtt éltek, nem csüngtök állandóan a másik nyakán, de én is kiborulok a nonstop teló nyomkodástól. Meg ha elmondod mit érzel és neki az a reakciója, hogy ovis vagy, akkor olyan EQ különbség áll fenn, amit nem igazán lehet áthidalni szerintem

Keress magadnak egy figyelmes férfit, aki megbecsül

2023. aug. 27. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Ezek alapján nem vagy neki fontos, akinek többet ér a teló, vagy bármi más, mint te - nem számít, hogy naponta látod, vele vagy eleget vagy se - annak a személynek te már igazából nem kellesz. Én is azt javaslom, hogy szakíts , heverd ki és keress más egyént, akit fogsz érdekelni!
2023. aug. 27. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Igen ennyire. Nem is értem az ilyeneket, minek vannak együtt egy ekkora gyökérrel. Valószínű nem az első eset, ha mégis akkor nem az utolsó. Erre számíts ha vele maradsz. Legyél már kicsit válogatósabb partnerek terén mert ez....
2023. aug. 27. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Szia! Hàt ez igazàn nem egy „lovag“! Biztos vagy benne, hogy ô az igazi?
2023. aug. 27. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%
Csomagolj. Ez már csak rosszabb lesz.
2023. aug. 28. 07:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!