Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Együttélés » Léteznek olyan párok, ahol...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Léteznek olyan párok, ahol tényleg nem fontos a szex?

Figyelt kérdés

Bár nyilvánvalóan szexelnek, mert gyerekük van. Mindkettő elmondása szerint egyáltalán nem fontos a szex. Lehet rajtuk látni, hogy boldogok, sokat összebújnak ha nincs ott a társaság.

Létezik ilyen, vagy csak álca?


2022. nov. 14. 09:56
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
52%

Letezik.

Mi is eljutottunk a baratommal ide, hogy annyi minden osszetart minket, hogy a regi szenvedely nelkul is orokre egyutt akarunk maradni.

(Mondjuk mi neha kapunk engedelyt "kalanodzasra", igy oldottuk meg.)

2022. nov. 14. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%
Létezik
2022. nov. 14. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
91%

1-es, tehát akkor nem létezik.


"Annyira szerelmesek vagyunk, hogy egymással nem dugunk, de mindenki mással igen."


Nem is tudom, milyen emojit rakjak be ide.

2022. nov. 14. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
21%

1-es vagyok, nem ertem a logikadat, mi nem letezik?

Nyilvan ugy ertelmezem a kerdest, hogy a kapcsolatBAN nem annyira fontos a szex, mint a tobbi dolog, ami jol mukodik.

Az eletunkben fontos a szex, de amugy en egy ev alatt egy masik szemellyel szexeltem, o eggyel sem - szoval a "mindenki mas" kicsit eros tulzas:D

2022. nov. 14. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
84%
Ez nem kapcsolat így, ha mindketten kilógatjátok belőle.
2022. nov. 14. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
27%
Ha te mondod:)
2022. nov. 14. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:
Kicsit félreértettél. Én igazi párkapcsolatra gondoltam, amiben 3. vagy kitudja hanyadik ember nem fér bele. Így a mással való dugás sem.
2022. nov. 14. 10:50
 8/13 anonim ***** válasza:
68%

Nem tudom, mit jelent a nem fontos vagy nem annyira fontos, de pl nálunk nem igazán az. Persze intimitás van, nagyon sokat simogatjuk, olelgetjuk és puszilgatjuk egymást, de nem a szex miatt, hanem mert egyszerűen jól esik. Persze szex is van és nagyon jó, de számunkra többet er egymás társasága, egy jó program, egy mely beszélgetés vagy egy romantikus randevú, mint maga a szex.


24N

2022. nov. 14. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
13%
A gyerek mesekben.
2022. nov. 14. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
100%
Hasonló a helyzet nálunk is mint a 8asnál. Sosem volt akkora prioritás maga a szex. Mikor összejöttünk és izzott a levegő, mi akkor se nyomtunkk több menetet, sőt ha hétvégente találkoztunk, akkor se szexeltük át a napot vagy éjszakát. Mert mi ilyen beállítottságúak vagyunk. Mondhatni szerencsésen megtaláltuk egymást. Azóta már van egy gyerek, összeházasodtunk és ugyanolyan maradt a szex. Este mindig összebújunk, néha kap egy jó nagy masszást, ő simogatja a hasam ha pl fáj menzeszkor, kis kifli nagy kifli, fejvakarás, hátvakarás a nagy kedvence, zt mindig megkapja stb. Lehetne sorolni, de meg van a kölcsönös figyelem. Nálunk sose volt olyan hogy na mindennap kell a szex, ha esik ha fúj, mert nincs rá igényünk egyáltalán. De még ígyis meg van a heti 3 olykor 4, ahogy jól esik. Szerintem se nem kevés, se nem sok. Az biztos azon sose kellett stresszeljek, ha terhes voltam, ha szülés után vagy bármikor, hogy na a férjem félremegy mert nem bír ki 1 hetet se, nem hogy többet. Nekem nem kéne tőle nagyobb étvágyú férfi, mert csak feszültséget generálna a kapcsolatban.
2022. nov. 14. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!