Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Együttélés » Valakinek már volt oláh...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Valakinek már volt oláh cigány barátja/férje?

Figyelt kérdés

Tudnátok tapasztalatokat mondani?


Nem a putris fajtára gondolok hanem azokra akiknek feltűnően sok pénzük van.


Az utcánkba egy csomó gazdag cigány él és szinte mindegyik udvarol nekem írogatnak instán. Szerintem engem is cigány lánynak néznek mert mindig szoknyába járok és nagyon hosszú a hajam.


(Ha a koromra vagytok kíváncsiak akkor még kiskorú vagyok )


Tetszik is egy cigány fiú aki bejelölt instán meg írt hogy szia . Elég jóképű viszont az a baj hogy a szépet nagyon tudják tenni de nem tudom milyen



2023. aug. 31. 16:33
 1/5 anonim ***** válasza:
77%
Szabó Zsófinak
2023. aug. 31. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
76%

Figyelj nem ajánlom

A gazdag oláh ci. gányok össze vissza qrnak, az assszony nevelje a gyereket, a nő nem ehet 1 asztalnál a ferjjel, cselédnek nézik a nőket, nem mehet el sehova egyedül


Orban Viktor is Olah c.igany,ugy tudom, ő szimpi neked?

2023. aug. 31. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
78%

Ne menj bele!! Nem a mi kultúránk. Ott a nő abszolút egy masodrangú fél, van ahol valóban le se ülhet férfiakkal egy asztalhoz, még enni se. Dolgozni, eljárni tilos, kivéve ha direkt prostinak tart, hogy belőled is sokat nyerészkedjen.

Ha vissza mersz szólni olyan pofon jár, hogy a fogad is kieshet, de neki mindent szabad, pl szinte mind prostizik. A nő kizarolagos dolga az ura szolgálata, a háztartás, és a gyerekek, akik sokszor a vallásra fogott védekezés nélküli szex miatt évente jönnek.

2023. aug. 31. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
#3 hallottam olyanról aki elvileg segít otthon a feleségének. 😂
2023. aug. 31. 19:34
 5/5 anonim ***** válasza:
59%
Hallottál. Elvileg. A többség meg nem.
2023. szept. 1. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!