Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Együttélés » Mit szólnátok hozzá ha feltörn...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit szólnátok hozzá ha feltörnè az asszony minden rendszeretek?

Figyelt kérdés

Messenger email ,stb mindent meg tud hekkelni. Nem tudom ,hogy csinálja de rendszeresen csinálja. Ès azt se tudom mikor?


10 ève èlünk együtt nem csaltam meg soha mégis ha ez a dolog eszembejut elgondolkodok ,elszomorodok ès fel is dühít!

Mintha a KGB figyelne meg vagy mèg rosszabb.

Egyszer lebuktatta magát egy veszekedèsnèl ,akkor jöttem erre rá!



#megcsalás #Kèmkedès
2023. szept. 11. 09:10
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
29%
Másik jelszó. Új email. Új asszony. A női faj az ilyen. Mind magából indul ki. Azt hiszik , azért mert ők hazudnak, csalnak , a férfiak is azt teszik.
2023. szept. 11. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim ***** válasza:
90%
Meglepne, hogy érdekli a hekkerkedés, mert amúgy tudjuk egymás jelszavát és biometrikus azonosításra is fel van véve egymásnál az ujjlenyomatunk.
2023. szept. 11. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 anonim ***** válasza:
39%

Valoszinuleg olyan program van a gépen, ami megjegyzi a jelszavakat! Teljesen másik gépen változtass jelszót, mindennek a jelszavát... és onnantol csak telefonon léoj be!


Viszont, ha nincs rejtegetni valod, ez miért gond? Ugy egyebként?

2023. szept. 11. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 anonim ***** válasza:
Változtasd meg a jelszavakat, és ne engedélyezd, hogy a rendszer megjegyezze.
2023. szept. 11. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 anonim ***** válasza:
75%

"Mit szólnátok hozzá"

Megkérném, hogy ne tegye ezt többet, mert méltatlan a kapcsolatunkhoz.

2023. szept. 11. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 anonim ***** válasza:
32%

Nem háborodnál fel, ha nem lenne titkolni valód. Sőt akkor magadtól adnád meg neki a jelszavakat, főleg így 10 év után.

Tuti van ott valami, amit nem akarsz, hogy lásson az asszony.

2023. szept. 11. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 A kérdező kommentje:

Mèltatlan. Valóban ez a jó szó erre ahogy azt egy hozzászóló írja.


Ez olyan mint a rabszolgaság.

Bemèsz minden reggel dolgozni hogy legyen pènzed. Amíg megteheted hogy nem mèsz be vagy másik munkahelyet válasz addig egy szabad polgár vagy. Mèg ha csóró polgár is!


"De ha már ráköteleznek hol lehetsz ès mit csinálhatsz azt már bűntetès vègrehajtásnak hívják!

2023. szept. 11. 10:51
 8/24 anonim ***** válasza:
56%
Vigyázz, mert ezt a gyakoris fiókodat is egy szempillantás alatt fel fogja törni, és rájön, hogy az utóbbi három hétben nyolcvan idióta incelkérdést írtál ki.
2023. szept. 11. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 anonim ***** válasza:
Van félnivalód, ha belenéz az e-mailjeidbe, cseteléseidbe?
2023. szept. 11. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 A kérdező kommentje:
Nincs fèlnivalóm ,nincs titkos viszonyom. De ha női nemű egyeddel beszèlgetek egyből megy a cirkusz ,a dünnyögès sèrtődgetès stb.. Èn meg azt se tudom hogy mi most a baj? Vagy mièrt megy a durcázás? Rosszat mondtam ,vagy csak rosszul tettem a tányèrt a mosogatóba ,vagy megint kombinál?
2023. szept. 11. 11:20
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!