Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Lányok! Ti hogyan viszonyulnát...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Ti hogyan viszonyulnátok ahhoz, ha a párotok rendszeresen ilyen és ehhez hasonló stílusban kérne tőletek mindent: "Hé, asszony! Adj inni! "?

Figyelt kérdés
Egy ismerősöm volt az, aki szinte mindent ilyen parancsolós stílusban kért a barátnőjétől. Fiúként komolyan meglepődtem rajta, hogy a lány miért is jár vele egyáltalán, hogy beszélhet így a barátnőjével.
2012. aug. 8. 14:09
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
84%
Én ezt a barbár stílust nem viselném el! Jó egyszer-egyszer még viccelődhetne így,de után már rászólnék,az tuti!
2012. aug. 8. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
82%
Nekem nem kéne ilyen pasi. Egy férfinak is van 2 keze, ki tudja szolgálni saját magát is, ha valamire szüksége van, ez ilyen egyszerű. El nem tűrnék magam mellett egy olyan embert, aki csak azt várja, hogy mindent én tegyek elé. 21N
2012. aug. 8. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
100%
Ha ennek ellenére vele marad, akkor az ő baja.
2012. aug. 8. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 Hanariko ***** válasza:
98%

Megmondanám neki hogy: "Tőccsé magadnak, vazze!"

Amúgy egyszer-kétszer, ha látom rajta hogy viccel, még elmegy. De alapvetően ez elég bunkóság.

2012. aug. 8. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
77%

"Simán. Kis szűzfasz vagy még te is, ugye?"


Te pedig egy trágár unintelligens hímsoviniszta.

Nem beszélve a többi válaszodról. Látszik, nincs más dolgod a nap 24 órájában, minthogy marhaságokat irogass erre az oldalra.

2012. aug. 8. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim válasza:
100%
Én nem tudnék valahogy magam mellett elviselni egy ilyen pasit aki így beszélne velem.
2012. aug. 8. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
100%

ez lekezelő, és nagyon bántó. nálunk ilyen csak nagyon ritkán van, akkor is viccből, egyébként kedvesen szól hozzám a párom és mindig szépen kér mindent, sohasem parancsolgat.

18/L

2012. aug. 8. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
100%

-"Hé, asszony! Adj inni! "

-Nesze b**meg.


Kb igy reagallnek a sokadik eset utan. De attol is függ hogy mennyire önallotlan a pasi, de ha a hasonlo stilusban adott kereseimen nem serödik meg akkor jo. Ha viszont igen akkor repülne.

Sokszor en is unom mar körbeudvarolni a masikat ha akarok valamit.

23L

2012. aug. 8. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
22%

Nem én vagyok az egyetlen aki marhaságokat irkál.

Kezdjük a kérdezőkkel...


Tudod, minden akció reakciót vált ki.

2012. aug. 8. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:

#Kareszpapi


Érdekesmód minden kérdésre hülyeségeket írkálsz. Többek között az egyik általam feltettre is. Unalmas már kissé, csak ezt szerettem volan jelezni. :)

2012. aug. 8. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!