Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Együttélés » Mit tegyek olyan férfival,aki...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek olyan férfival,aki a munkáján kívül semmiben sem segít az ég világon? Se mosogatás, se kerti munka, semmi. Munkahely után, számítógépes játék...Szerintetek is kuka,az ilyen életképtelen pasi?

Figyelt kérdés
Szerencsére,még nem vagyunk együtt régóta,és még így az elején kiderült, hogy csak csicskának akar használni.Egyébként,az ilyet semmilyen módon nem lehet rászoktatni/rávenni olyan munkavégzésre, amit neki is meg kellene csinálnia,mégsem teszi?
2023. szept. 14. 16:03
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
85%
Kuka. Vissza az anyjához.
2023. szept. 14. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
90%
Pont ahogy az 1-es mondja. Ha már korán kiderül és nem két gyerek után, akkor le lehet vonni a tanulságot.
2023. szept. 14. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim ***** válasza:
78%
Utilapu a talpára, szevasz kisfiú, már vár a szolgacseléd anyukád aki kivakar a szarból minden nap.
2023. szept. 14. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 anonim ***** válasza:
88%
Nekem itt magyarázta a gyk hogy ne várjak semmit a másiktól.
2023. szept. 14. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 anonim ***** válasza:
91%

Gyerek még. Együtt laktok?

Sajnos senki sem akar egy kisgyerekkel élni, aki elvárja, hogy kiszolgálják. Ha nem érti meg, nem kell neked kolonc, hogy róla is még gondoskodni kelljen.

2023. szept. 14. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 anonim ***** válasza:
88%

Annyira nem értem ezeket az embereket.

Én már ennyi idősen is kellemetlennek érzem, hogy amikor hazamegyek szüleimhez, anyum úgymond ki akar szolgálni.

A páromtól meg egyenesen képtelenség lenne.

22F

2023. szept. 14. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 A kérdező kommentje:
Igen,együtt élünk. Már alig várom,hogy láthassam az arcát,amikor megmondom neki,hogy anyuci pici fiacskája..Nekem is csak egy életem van,és ha gyereket szeretnék,akkor szülök inkább,mint más "elrontott" termékét nevelgessem..felnőtt ember létére..
2023. szept. 14. 16:20
 8/23 anonim ***** válasza:
100%

6-os

Párod több is lehet és más a szerepe, egyenrangú társad, anyából viszont mindenkinek csak egy van, neki mindig a gyereke maradsz.

2023. szept. 14. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 anonim ***** válasza:
100%
Kérdező, jó, hogy hamar kiderült, hogy ez így nem fog menni.
2023. szept. 14. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 anonim ***** válasza:
0%
Szexelj
2023. szept. 14. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!