Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Együttélés » Akinek néha több napra elutazi...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Akinek néha több napra elutazik a párja, mit szoktatok csinálni egyedül?

Figyelt kérdés

Most lesz ilyen először és nem nagyon tudom hogy mit csináljak.

Van egy csomó “magányos hobbim”, nem azzal van a gond hogy nem tudom elfoglalni magam, de akkor is hiányozna hogy napokig nincs kihez szólni.

Kevés barátom van, ők se tudnak akkor velem lenni. Sajnos kisállatunk sincs.


Ti ilyenkor hogy foglaljátok el magatokat, hogy ne legyetek magányosak?


2023. szept. 20. 11:14
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:
Na jó de akkor ez így más, itt nem arról van szó, hogy te nem tudsz mit csinálni a párod nélkül hanem hogy te nem szeretsz lenni a párod nélkül. Ennek egészen más az értelme és a megoldása is.
2023. szept. 20. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 A kérdező kommentje:

#11

Igen, de ezt már fent is írtam a kérdésben: “Van egy csomó “magányos hobbim”, nem azzal van a gond hogy nem tudom elfoglalni magam, de akkor is hiányozna hogy napokig nincs kihez szólni.”

2023. szept. 20. 13:22
 13/20 anonim ***** válasza:
65%

Akkor miert irod, hogy "esténként van társaságom, van kihez szólnom"?

Most mi van?

Ha a maganyossag a baj, keress tarsasagot, de ha az is van, akkor kicsit fuggo vagy a parodtol, a kerdes pedig felrement.

2023. szept. 20. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 A kérdező kommentje:

#13

Nem értem a kérdésed. Azért írom, mert így van. Mit mi van? :D

Mint írtam, egy barátom se elérhető az adott időpontban, szóval nem tudok társaságot keresni.

2023. szept. 20. 14:11
 15/20 anonim ***** válasza:
63%
És miért olyan nagy probléma nem társaságban lenni az összes nap? Miért olyan nagy baj, hogy ide kell kérdést kiírni, ha egyedül kell eltöltened egy pár napot? Ezen gondolkodj szerintem.
2023. szept. 20. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 A kérdező kommentje:

#15

Mert nekem furcsa és szokatlan. Nyilván nem mindenkinek, de nekem az. :) nem szeretek magányosan lenni több napig, ennyi.

2023. szept. 20. 15:20
 17/20 anonim ***** válasza:

Én ilyenkor tipik csajos filmeket nézek,amiktől a páromnak

amúgy égnek állna a haja..:-)

Jó kis romantikus filmek,sec perc alatt el telik az a pár este...

2023. szept. 21. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim ***** válasza:
100%
#17 én dettó. Kihasználom az alkalmat. Nézem a "hülye" sorozataimat :)
2023. szept. 21. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 A kérdező kommentje:

Na azoktól nekem is égnek áll a hajam. :D

(A válasz persze ettől még hasznos, köszi 🫶)

2023. szept. 21. 13:17
 20/20 anonim ***** válasza:

Írok, sétálok, elmegyek vásárlótúrára (amúgy nem szoktam, és nem is veszek ált. semmit :D, de jól esik ténferegni), esténként borozgatok, beülök egy kád forró vízbe, filmezek.


Elmegyek a barátnőmmel kávézni vagy ha neki megfelel, átjön egy csajos estére.

2023. szept. 22. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!