Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Hogyan lehet megoldani egyedül...

Hogyan lehet megoldani egyedül 3 gyerekkel? Senki nem fog segíteni a férjem elutazik dolgozni. A kicsi 4 hetes a középső 2.5 éves a nagy 12 éves tanul.

Figyelt kérdés
2012. okt. 24. 04:51
 1/2 anonim ***** válasza:
A nagy már sokat tud segíteni. Én gerinc beteg vagyok. Az ikreim 12 a pici egy éves. Mindenben segítenek a nagyok. A pici körül, vásárlás, és a háztartásban is. Elsősök voltak, amikor 3 műszakban dolgoztam és nagyon önnálóak lettek. A tízórait is megcsinálták szó nélkül maguknak. A lányom már sűt, főz. Nagyon szereti csinálni. Van egy pár étel amit a fiú ikre is megtud főzni. De legalábbis a 2,5 évest biztos le tudja foglalni. Az enyimek nagyon szeretik, hogy ők is hasznos dolgokban tudnak sehíteni itthon.Szerintem a tiéd is büszke lesz magára, hogy ha nincs apa akkor ő besegíthet neked.
2012. okt. 24. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Ja és még annyi, hogy az én srácaim is tanulnak. A lányom kitűnő tanuló a fiam 4.
2012. okt. 24. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!