Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Együttélés » Miért nem látja hogy nem így...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem látja hogy nem így kellene csinálnia?

Figyelt kérdés

Nem beosztani akarom az idejét, meg CSAK neki kell megcsinálni az otthoni dolgokat, vagy ne pihenhetne.


De állandóan panaszkodik hogy semmire nincs ideje, mindennel el van maradva, miközben nincs gyerek se semmi.


Csak ő úgy csinálja hogy fél6ra hazajön, zuhanyzik és pihen, max elrakja a mosogatógépet. Minden nap ez van kb.


Pl:


Már 3napja mondja hogy el kell menni boltba, de most lenne rá ideje munka előtt, mert csak 11re megy dolgozni, de most kelt csak, én már dolgozok.


Egymást segítve kellene haladnunk de úgy érzem én vezetem a dolgokat mert neki jó úgy ahogy van, csak pihenhessen. Nem lát egyszerűen előre..


2023. szept. 23. 10:15
 1/5 anonim ***** válasza:
37%
Szakítás, ne kínlódj ilyennel, később csak rosszabb lesz
2023. szept. 23. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
78%

Hányszor kérdezed még meg ugyanazt?

És azt, hogy te dolgozol, hagyjuk...én ezt a tengődést nem nevezném annak:


https://www.gyakorikerdesek.hu/felnott-parkapcsolatok__parka..

2023. szept. 23. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Depressziós. Még mindig.

Amúgy meg minek erôlködjön? Évek óta hülyited, hogy ha ki akarja érdemelni, hogy nagy kegyesen eljegyzed, akkor elôbb tegyen meg ezt meg azt, változtasson magán, fogyjon le, stb. Közben rájött, hogy nem lesz ebbôl semmi. Igy már nem is erôlködik.

Te meg dolgozd fel végre, hogy ô ilyen, és ez soha az életben nem fog megváltozni. Szakitáson kivül még mindig nincs más megoldás.

2023. szept. 23. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

"Egymást segítve kellene haladnunk de úgy érzem én vezetem a dolgokat mert neki jó úgy ahogy van, csak pihenhessen. Nem lát egyszerűen előre.."


És mégis mit vezetsz? Te mit csinálsz azon kívül, hogy ide irogatsz ki kérdéseket?

2023. szept. 23. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
TE mit teszel a kapcsolatba azon kívül, hogy nyolcéve!!!! hülyíted őt?
2023. szept. 27. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!