Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Együttélés » Mit csináljak másképp?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit csináljak másképp?

Figyelt kérdés

Kicsit úgy érzem a párom nem becsüli/ tiszteli az itthoni munkám.

Üres flakon/ zacskó földön, asztalon nem viszi ki egyből, én igen.

Hiába mondom az ételhordó tetejét vegye le, áztassa legalább be, azt sem.

Ruhák itt ott amott ugye, mert mosni nem kell, de majd felveszi amaz meg munkás annak is mindegy...


Próbálok rendet tartani, mert zavar ha koszos, büdös. Tányérok ugye bebüdösödnek ha nincs elmosva, tök mindegy milyen műszakban vagyok, de főleg ha éjszakás akkor nincs enni se kedvem, nem még mosogatni. Ez megvár hétvégén.


Sok dolgot elfelejt, mintha nem is mondtam volna neki.

Ez mellé, mint valami nyugdíjasok akik, 4 kölköt felneveltek. Nem megyünk sehova, boltban morgás van mindenen, kocsiba ül már morog...


Szokott puszit adni ha megy meg jön, de semmi extra ölelgetés,tavaly a névnapom is elfelejtette még sorolhatnám.


Anyjára fogja, mert alkoholista volt , verte stb h " nem tud mit kezdeni a szeretetemmel, mert én vagyok neki első ilyen komoly"

Én ezt is megértem meg elhiszem, csak nekem már sok. Ha szólok neki vmiért 3 napig úgy van utána kezdődik minden előlről.

Aztán gyereket meg ezért nem akarok , mert az én feladatlistám fog csak növekedni.



Nem tudom engem szar le ennyire vagy alapból ilyen és kész.



Tudom ha nem tetszik dobjam ki stb fel vagyok készülve h szétszed a népezet



2023. szept. 25. 11:11
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem ne csinálj másképp semmit, egy dolgot kivéve....ezt nem kell ám elviselni.

Tudom, egyszerű ezt mondani "innen" , de gondolom nem 20 e évesek vagytok,... ő ilyen és kész, nem fog változni.

2023. szept. 25. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
50%
Te szervezz programokat (mozi,kirándulás,étterem),ahol mindketten jól érzitek magatokat és csökken köztetek a feszültség.Ha megengedhetitek anyagilag,egy takarítónő szerintem megoldás lenne.
2023. szept. 25. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:

Tudom, de biztos mást nem zavar ha nem ott és úgy van valami. Lehet én vagyok túl mániás mert ugye nekem kell csinálni.

Mást azt mondta majd rend lesz ha neki van kedve csinálni

2023. szept. 25. 11:16
 4/11 A kérdező kommentje:

Nem tart sokáig feltakarítani 20 perc max fél óra. Szóval drága lenne ennyi időre takarítónő.


Csak ha ennyi zavar akkor mi lesz később ha lenne gyerek?

Más embert nem zavar, szemrebbenés nélkül megcsinálja. Tele van energiával 3 gyerekkel is. Én meg itt szenvedek, mint valami rossz nyugdíjas

2023. szept. 25. 11:21
 5/11 anonim ***** válasza:
100%

Ne csináld! Komolyan.

Anno az előző párommal vettünk egy felújítandó házat. A víz még nem volt bevezetve. Konyha is nagyon kezdetleges volt Melegítgetni kellett a vizet egy kis teknőbe tölteni hogy tudjak mosogatni. Télen nagyon rossz volt. Vagy bent pancsoltam vele, vagy kint fagytam meg. Sosem segített. Ja,nem,bocs! Egyszer az elején segített öblíteni. Egyszer! Ez fél évig ment. Beleuntam és nem csináltam meg. Már nagyon zavart a kosz, a penészes tányérok. Két és fél(!) hónap után arra jöttem haza hogy mosogat. Fel is emlegette utána sokszor.


Ami a többit illeti:

Ő egy sérült ember, aki bele van kényelmesedve ebbe. Vagy menjen pszichológushoz, vagy menjetek együtt. Vagy szakítsatok.

A volt párom is ilyen volt. Hamar árva lett. Az alkoholista tesója nevelte....

nekünk nem sikerült együtt maradni.


A mostani párommal is eljátszottam ezt a mosogatósdit. Igaz, most van mosogatógépünk. Az elején mondta hogy utál mosogatni. Így ezt vagy én csinálom, vagy nincs megcsinálva. Az zavart, hogy mást sem nagyon csinál.

Megmondtam neki, hogy ne várjon el tőlem semmi olyat, amit ő sem csinál meg. Így mikor én főzök, mosogatok, ő porszívózik és port töröl. Ha nem teszi a szennyesbe a cuccait, akkor az ott marad. Mikor nincs mit felvennie, akkor ráérez. 😃


A gyerek kérdéssel én is így voltam mint te. Hogy az nem az első lenne, hanem párommal együtt rögtön kettő. Én rontottam el a dolgot, mert nálunk a családban a nők kiszolgálják a férfiakat. De a 10-12 órás munkám mellett nem bírom.

Szerencsére mi meg tudjuk ezeket beszélni. A hibáival együtt igazi társam! Szóval nyugodtan gondolkozz el a szakításon ha úgy érzed. A jó párkapcsolat nem ilyen nehéz mint a tiéd. A párodnaknis be kell látnia, hogy ő most sérült ahhoz hogy valakivel komolyan éljen együtt. Tökmindegy hány éves.


34N

2023. szept. 25. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:

Jajj voltak nála rosszabbak... ugyanezek voltak aztán szóvá tettem határozottan akkor rámförmedt" cserélhetünk aztán meglátjuk hogy vágom le a füvet" erre mondtam oké megcsinálom ahogy előtted is, havi kb 1x ugyanúgy ráérek mint mikor nem volt pasim... te meg mosogass mindennap" inkább ő költözött el.


Ha szólok megcsinálja csak nem tudom miért tart 3 napig a csoda...


Meg biztos jobb lenne neki egy motoros csaj akit jobban érdekelnek ezek a dolgok.


Az a baj zavar a kosz meg mikor nincs miből enni .. úgyis rám marad

2023. szept. 25. 11:52
 7/11 anonim ***** válasza:
83%

Most erre mit mondjak? Akkor kínlódj vele.

Engem is zavar a kosz. Ha meg nincs miből enni,egy tányért el tudsz mosni magadnak. Ha három napig tart neki, akkor három napig tart neki. Ez sem jó játék amúgy. Nem szeret téged annyira, hogy azt akarná hogy kellemesen érezd magad.


Attól hogy voltak rosszabbak, még nem jelenti azt hogy el kell fogadni ami szintén rossz, de nem annyira azért.

Ha sem a feladatokban, sem érzelmileg nem tekint társnak mit akarsz?


Majd az lesz, hogy megcsinálsz mindent míg ő veri a fütyit meg játszik. Te folyton fáradt leszel és a te hibád lesz ha nem lesz erőd szexelni pl. Akkor meg majd jön az hogy rossz barátnő vagy mert te hanyagolod el őt...

Tapasztalatból beszélek. Elhiszem hogy nem lehetwk teljesen objektív, mivel nem ismerjük egymást. De te is érzed hogy sok ami rádhárul. Ha ő nem akar rajta változtatni ez így marad.

2023. szept. 25. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%

Lehet én vagyok túl mániás mert ugye nekem kell csinálni.


Ő a mániás rendetlen lusta. Amúgy neki is csak 20 perc lenne ám maga után elpakolni, elmosni.

Ne is szülj neki, még ennél ötször több dolgod lesz.


Ja ha majd lesz kedve elpakol? én biztos nem várnám meg. Majd ha hazacuccolt, anyukája pakol a nagyfiú után.

2023. szept. 25. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
70%

"Nem tart sokáig feltakarítani 20 perc max fél óra. Szóval drága lenne ennyi időre takarítónő."

A saját idődet és erődet nem sajnálod, hogy ingyen munkát végzel, ráadásul megbecsülés nélkül?

2023. szept. 25. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
2023. szept. 25. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!