Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Együttélés » Milyen megoldások vannak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Milyen megoldások vannak arra, hogy együtt tudjunk élni a párommal?

Figyelt kérdés

A párom Kecskeméti, én pedig Pesti vagyok.


Nagyon szeretem és fontos számomra, most még csak hétvégente tudunk találkozni, de ez nagyon megterhelő anyagilag és lelkileg is.

Azon vagyok, hogy összeköltözzünk.


Pesten dolgozom, itt a családom, és a barátaim is, tehát nehezebb a szitu, neki lent van a családi háza, és mivel ő nem hagyja ott, megbeszéltük, hogy én megyek.


Jelenleg tanulok munka mellett, estin.

Burkolónak tanulok, Februártól leszek számlaképes, de nagyon kezdő vagyok a szakmában, tehát mindenképp el kell mennem szakember mellé.

Nem tudom, hogy hogyan kezdjem el, itt fent Pesten/ vagy lent?!


(Nem tudom mennyire fogom magam otthon érezni lent, mert Pesten születtem, itt is nőttem fel,

nyílván közel áll a szívemhez.)



2023. szept. 25. 20:10
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Kecskemét azért nagyobb város. Érdemes lehet akkor már ott elkezdeni a szakmát
2023. szept. 25. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Burkolóként, sose lesz gondod az életben! Most fizettem ki 300 ezret csak munkadíjra, egy 120nmes házban! 🤣, 3 napot dolgozott itt.
2023. szept. 25. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Én csak annyit szeretnék mondani, hogy ez nagyon szép, és jó olvasni, hogy ennyire szereted a párodat.... Hidd el, az emberek nagyobb része valószínűleg inkább számítana ilyen helyzetben:(
2023. szept. 25. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Mi van Pesten, ami Kecskeméten nincs? Nyilván barátok/rokonokat leszámítva
2023. szept. 25. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%

Hát született pestiként én biztos nem költöznék vidékre... Mi van Pesten ami vidéken nincs? MINDEN. Az összes szórakozási lehetőség, a legtöbb munkalehetőség, az éjjel nappali tömegközlekedés, hadd ne soroljam tovább...


Egyszer ismerkedtem valakivel aki győri és ő is azon az állásponton volt mint én hogy nem költözne Pestre. Hát szerencsére nem is jöttünk össze.

2023. szept. 26. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Kecskemét lehet, nagyváros, de konkrétan SEMMI nincsen ott (tudom, rokonok oda valósiak).


Más: éltem Pesten, még agglomerációba SEM költöznék, nemhogy Kecskemétre. :D

2023. szept. 27. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

"Azon vagyok, hogy összeköltözzünk."

Te igen. És ő?

2023. okt. 1. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!