Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Együttélés » Korában nehéz lehet hogy egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Korában nehéz lehet hogy egy olyan 30-39 éves érett idősebb hölgy mellett elköteleződjek és együtt lehessen velem miért nekem nehéz és nem könnyű Társat találjak az ilyen efajta ehhez hasonló hölgyekhez akikkel tökéletes életem lehetne miért nem?

Figyelt kérdés

Azért vagyok kíváncsi az anonimitásotokra mert következetes szeretnék lenni a témával kapcsolatosan hogy milyen tanácsot tudtok ajánlani számomra hogy miért nem tudd pozitivan sikerülni a barátnőre találás

ha egyszerűen a nők luxusban szeretik érezni magukat minden a külső minden az anyagiasság minden a péniszméret nem leszel számára szimpatikus mert nem tudd megszokni és odaadni magát a vágyaidnak mert érdekből szeretnek veled lenni és csak játszanak az érzéseiddel mert kihasználnak valamiér játszanak hogy feléljék a házat vagy hagyatékot örökölni akarnak nem azért mint hogy embert együtt szeressék egymást hanem Önös indokból más célokért van veled együtt elakarja magát veled tartani hogy dolgozzál rá. Ha meg nem vagy olyan amit itt a leírtakba leírtam akkor bomlik az egész.

Ha nincs autód nem kellesz illetve találkoztam olyan nőkkel is akik azt mondták nekem elég gyenge vagyok még egy bottal sem piszkálnának meg illetve érni se érnének hozzám



#párkapcsolat #társkeresés #Valakihez viszonyulni #Valakivel Boldogulni #Megoldásokra találni
2020. aug. 1. 10:40
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Nincs vessző egész véletlenül a billentyűzeten? Mert ezt megérteni...
2020. aug. 1. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Amúgy fordulj orvoshoz, nagy nehezen kisilabizáltam a nyekergésedet.
2020. aug. 1. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Hát hallod.....Menj vissza az általánosba.
2020. aug. 1. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Ezt google fordítóval hoztad össze?
2020. aug. 1. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Te felváltva keresel nőt, meg pasit? Másik kérdésedben ugyanez volt a nyűgöd pasival, illetve a nicked is elég beszédes.Döntsd már el, hogy mit akarsz, trollocska.
2020. aug. 2. 00:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!