Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Együttélés » Nekem ki kellene " szolgálni"...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nekem ki kellene " szolgálni" a párom?

Figyelt kérdés

Egyik barátnőm szerint igen. Szerintem meg nem... ígyis többet teszek, mint amit akarok. Mosogatás stb ritka ha ő csinálja.


Állítólag nekem a kaját elé kéne tenni... csomagolni neki reggelit ,ebédet.. ő se csinálja meg nekem meg senki. Ritkán csomagolok neki ha van kedvem, de elteszi magának.


Vélemények erről?


Szerintem nem kisfiú egyik pasas se meg nem bejárónő itt senki



2023. szept. 26. 17:01
1 2 3 4
 1/40 anonim ***** válasza:
95%
Dehogy kell.
2023. szept. 26. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/40 anonim ***** válasza:
95%
Barátnőd csinálja nyugodtan....de mond meg neki h ne veled foglalkozzon.
2023. szept. 26. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/40 anonim ***** válasza:
89%
Nem kell csinálni. Szerintem is fura aki szerint igen, mégfurább, aki elvárja. Nem az anyja vagyok. Ha akar magának kaját csomagolni, akkor csinálja maga. Ha ki kellene szolgálnom, az tök olyan lenne, mintha egy gyerekre vigyáznék, szóval tuti nem tudnék férfiként nézni rá, és a szex akkor kizárt. Nem vagyok pedo
2023. szept. 26. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/40 anonim ***** válasza:
92%

A barátnőd szolgalelkű, Te nem. Kedveskedhetsz néhanapján, de nehogymár elvárás legyen ez a párod részéről.


Engem senki nem tudna a cselédjévé tenni, szerencsére.


Te se hagyd magad. Ha lehet, a magánéleti problémáidat ne ezzel a barátnőddel tárgyald ki.

2023. szept. 26. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/40 anonim ***** válasza:
85%
Nem, nem kell! Maximum akkor illik, ha eltart.. (Nem tudom, h baratnődet eltartják e...) De nem kötelező. Senkinek nem vagy a rabszolgaja.
2023. szept. 26. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/40 A kérdező kommentje:

Nekem is fura. Mamámtól hallottam ,.hogy papámat " kiszolgalta" egész életében de nekem ez a " szolga" szó benne a hideg kiráz... talán még nagyon régen elfogadhatóbb volt a kaja elé tevés stb. Mert a nő otthon háztartásbeli volt. Ma már ritka aki nem dolgozik.


Én is 3 műszakban dolgozok eszemben sincs pattogni otthon hogy rend,csend , fegyelem legyen.


Szerencsére nem is várja ezt el.


De nem értem az ő párját... fagyóból kiveszi a kaját neki h reggel csak melegítenie kelljen...talán még oké

Párom szárat kenyeret is elviszi ha kell nem vár el ilyet.


Kicsit megijedtem, hogy én vagyok ennyire lusta, disznó.

2023. szept. 26. 17:11
 7/40 A kérdező kommentje:
Nem tartja el, 3 műszakos ő is
2023. szept. 26. 17:12
 8/40 anonim ***** válasza:
11%
Unalmas vagy!
2023. szept. 26. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/40 anonim ***** válasza:
93%
A barátnőd egy konzervatív csicska. Ne hogy rá hallgass már. XD
2023. szept. 26. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/40 anonim ***** válasza:
90%

Idióta a barátnőd, az ilyen "nő"(nek nem nevezhető mártír gyepes pic$á)k miatt ragadnak le sokan ezen a szinten.


Jól érzékeled a dolgokat, nyugi.

2023. szept. 26. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!