Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Együttélés » Nagyon csúnyán beszél velem a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nagyon csúnyán beszél velem a párom mit tegyek?

Figyelt kérdés

Sziasztok

A párommal lassan 2,5 éve élünk együtt, viszont az utóbbi fél évben amikor vitatkozunk megüt egy lealacsonyító hangnemet velem szemben. Többször (mostanra szinte minden vitánál) felcsendül hogy hülye f.sz vagyok, idióta, s.ggfej, életképtelen, hiányzik belőlem az alap értelmiségi szint, és ehhez hasonló szép dolgok.


A legnagyobb dilemma az, hogy mindig minden olyan jó. Mindig nagyon kedves velem és elmondja mennyire szeret, de amint jön egy vita kezdődik egy b.szdmeggel, majd egyre jobban idegesíti fel magát és jönnek ezek…

Amikor kikérem magamnak hogy így nem beszél velem, mintha meg sem hallaná, azon akad fent, hogy én megint ezt vágom hozzá, és megint nem tudja elmondani amit akar.

Sokszor megkér hagyjam békén a vita közben, igaz én nem teszem de csak mert úgy érzem, hogy fogja és lecsapja a vitát. Oké hagyj békén és ennyi. Nekem meg ordítanak a fejemben a gondolatok és a szavai amikkel megint illetett… soha nem mondok rá ilyet vagy ehhez hasonlót de ő még is. Pedig ő a férfi…

Amikor felhozom neki az van hogy én mindig ezzel jövök. Vita során úgy megcsavarja amiről beszélünk, hogy még én is elveszek.nem tudom mit tegyek. Felirtam jegyzetbe minden ocsmányságot amit mondott nekem, hátha észbe kapok mi a ló túrót csinálok még..



2023. okt. 1. 18:57
1 2 3
 1/27 anonim ***** válasza:
98%
Akkor vége. Húzzátok még egy darabig meg le lehetvtagadni hogy ne lenne működőképes de nem az.
2023. okt. 1. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/27 anonim ***** válasza:
61%

Szerintem akkor próbáld ezt megbeszélni vele, amikor épp nincs feszültség köztetek. Akkor hiába próbálod jobb belátásra térni, amikor dühös.


Mondd el neki, hogy ez rossz neked és nem érted a reakcióit. Ha nyugodt körülmények közt sikerül megbeszélni, és (ha nem is azonnal, de) változtat rajta, akkor zsír. Ha nem, akkor hagyni kell, bunkózzon mással.

2023. okt. 1. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/27 anonim ***** válasza:
92%

"Sokszor megkér hagyjam békén a vita közben, igaz én nem teszem"

Ha nem tudjátok békében és egymás iránti tisztelettel megbeszélni és megoldani a dolgaitokat, akkor nincs közös jövőtök.

2023. okt. 1. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/27 anonim ***** válasza:
27%
Lehet hogy igaza van, mármint hogy hülye f.sz vagy, életképtelen elvégre még mindig vele vagy.
2023. okt. 1. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/27 anonim ***** válasza:
81%
Miért vagy még vele?
2023. okt. 1. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/27 anonim ***** válasza:
30%

Olyan mint én, felbaszom magam aztán már beszélni se lehet velem.

Munkahelyi stressz, otthoni stressz.

És a legkisebb szarra már ott a vita.

Sztem változtatnia kéne, sport, új munka, kikapcsolódás.

Én is csak szakítás után lettem ilyen nyugudt mint most. 😂😂😂😂

2023. okt. 1. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/27 anonim ***** válasza:
nyugodt**
2023. okt. 1. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/27 anonim ***** válasza:
24%
Miről szoktatok veszekedni, miért hord le? Azért nem mindegy. Különösen ha tényleg te idegeled fel a hülyeségeiddel. Persze ő sem tökéletes, mert inkább otthagyhatna. De lehetséges hogy újabb esélyt ad neked te meg elrontod, mert hiányzik az alap értelmi szint. :/
2023. okt. 1. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/27 anonim ***** válasza:
85%

Mégis miért maradnál együtt egy ilyennel? Feltételezem, még nincs közös gyerek. Ilyen esetben főleg nincs min gondolkodni.

Normális férfi nem csak általában mutat tiszteletet a párja felé, hanem mindig. Ez a viselkedés akkor sincs rendben, ha máskor meg normális. Lézetik olyan férfi, aki mindig szépen beszél veled, nem csak akkor, amikor "jól viselkedsz" meg neki éppen jó kedve van. Gondolom fiatal vagy, nem vagy lekötve, szóval én azt javasolnám, hogy keress egy ilyen férfit helyette.

2023. okt. 1. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/27 anonim ***** válasza:
82%
komolyan semmi önértékelése nincs egy ilyen embernek! Szakíts basszus! Nem igaz, hogy mindig minden jó. Hazudsz magadnak! Senki nem tanította meg neked, milyen egy szerető kapcsolat. Úgyhogy sajnos neked kellene egyedül utána járnod!
2023. okt. 1. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!