Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Együttélés » Ez másnak is kiütné a biztosít...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez másnak is kiütné a biztosítékot? (Részletek ⬇️)

Figyelt kérdés

A pasimmal 3 éve élünk együtt. Tudom hogy az együttélés nem fenékig tejfel, de erre most kíváncsi vagyok mit gondolnak mások:

Este 9kor hazaesek a munkából hulla fáradtan, és elkezdek cordon bleu-t csinálni mindkettönknek. Mondom neki hogy kb 30perc mire tálalok, erre kijelenti, hogy ö inkább beül a kocsiba és elmegy Thai kajáért. Tudom, hogy szeret mindent ami csirke, nem lehet az a baja, hogy nem szereti. Nekem meg tökre sértö, hogy az eröm utolsó morzsáiból valami klassz dolgot akarok összehozni, erre ö elmegy mást enni. Tessék megmondani, ha szánalmasan túlérzékeny vagyok-e, vagy ez mának is kellemetlen lenne?



2023. okt. 3. 03:10
1 2
 1/17 A kérdező kommentje:
(Megjegyzem ö nem tud fözni.)
2023. okt. 3. 03:11
 2/17 anonim ***** válasza:
92%
Szerintem ez kettős, egyrészt rosszul eshet, hogy ezt csinálta, viszont ha jól láttam nem az ő ötlete volt, hogy főzz. Lehet neked is könnyebb, ha nem minden nap főzöl, hanem akkor egyetek éttermi kaját. Beszéljetek, hogy ki mit szeretne és akkor nem dolgozol feleslegesen. Sajnálom, hogy rosszul esett.
2023. okt. 3. 03:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 A kérdező kommentje:
Ö homeoffice-ba dolgozik, nekem meg mindig be kell mennem a munkahelyre. Azon szokott panaszkodni, hogy ha zaklatom a munkaideje alatt ilyen apróságokkal, hogy mit együnk, nem tud koncentrálni a munkájára. Szóval egy ideje én döntöm el, mi legyen a kaja, mert amúgy is én leszek aki megfözi, de mindig figyelembe veszem hogy olyat csináljak amit tutira ö is szeret.
2023. okt. 3. 03:24
 4/17 anonim ***** válasza:
13%
Ti hány évesek vagytok? Komoly gondok 😑😑😑
2023. okt. 3. 03:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 A kérdező kommentje:
Én 31, párom 32
2023. okt. 3. 03:40
 6/17 anonim ***** válasza:
98%
Majd ha éhes lesz megtanul főzni, ilyen nincs. Főzne neki a halál, ha te egész nap melózol, ő meg otthon lófąszkodik, az idejéből kitelne, hogy akár a te számodra is csinálhatna kaját. És ezt férfiként írom én se tudtam főzni de bazmeg a receptbe le szokták írni mit kell a hozzávalókkal csinálni. A nosaltyról meg a youtuberól tanultam meg lockdown alatt főzni.
2023. okt. 3. 05:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
96%
Minek csinálsz neki. Mi csak akkor állunk neki valamit főzni ha mind a ketten szeretnénk olyat enni.
2023. okt. 3. 06:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
96%

Nem vagy túlérzékeny, ez tahóság.

Én mondjuk eleve neki sem állnék főzni ha 9-re érnék haza.

De ha mégis és ezt csinálná a párom akkor az lenne az utolsó, felajánlanám neki, hogy nyugodtan fizetheti az én étkezéseimet is és legalább nem kell a konyhában güriznem.

2023. okt. 3. 06:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
87%
Neked is hozott volna kaját, vagy csak magának?
2023. okt. 3. 07:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
58%

Ez nem fontos dolog te meg ne dolgozz még este 9 kor is.


Menj vele te is szuper randi lehetett volna belőle.

2023. okt. 3. 07:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!