Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Együttélés » Hogyan kezelnéd párod sértő...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan kezelnéd párod sértő vicceit?

Figyelt kérdés

Eleinte mondjuk ra,hogy még vicces volt,már amennyire egy ember tud sajat magan nevetni.

De már lassan 2 év utan kezd bosszantó lenni

Írom miket kapok...

Ferde mellű( szoptatás után vált ilyenné)

Erszény hasú (terhesség után..)

Tokmány orrú

Kövér és ennek az összes elnevézése egészen a disznóig

A számat is sértő szavakkal illeti mint pl nincs szám

Az állam is gúnyolja sajnos genetikailag az also allam elorebb al ,szerencsere nem túl feltuno


5 évig ismerkedtunk akkor sose gúnyolt

Szülés utan megvaltoztam lenyegebe meghiztam

Onnantol vagyok napi szinten gúnyolva


Ha szólok az a valasz hogy jolvan mar csak szivom a vered


En ezt nem igy erzem...


2023. okt. 8. 13:29
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
64%

+1 indok amiért nem akarok gyereket.

Valami leírhatatlanul idegesítő, hogy miért kell bsztatni valakinek a gyereke anyját. Ahelyett, hogy értékelné, hogy szült neki. Persze ha valaki teljesen elhagyja magát évekkel a szülés után is, az nem vonzó. De a test valamennyit változik, ami ellen nem lehet tenni. Amelyik pasi ezt nem érti, annak minek a gyerek? Bókokba fektetne ennyi energiát inkább, ha szeretne téged.

2023. okt. 8. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
98%
Én otthagynám. Iszonyú romboló napi szinten alázást hallgatni. Teljesen mindegy, hogy szerinte “vicc”, ez tipikusan nem az az eset, amikor a szándék a fontos, hanem az eredmény, hogy ezzel sért. Ha nem fogja fel, hogy az embert, akit elvileg szeret ezzel bántja, és csak azért sem áll le, akkor kívül tágasabb.
2023. okt. 8. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
24%

#1 "szült neki"


Nem neki szült! az anya ezek szerint nem akart szülni, csak a pasi kedvéért tette. Akkor meg is érdemli.


"Ha szólok az a valasz hogy jolvan mar csak szivom a vered"


És hogyan folytatódik innen a beszélgetés?


Mondhatnád az, hogy hagyja abba mert zavar, rosszul esik, sértőnek, bántónak érzed a piszkálódását.


Nem szoktatok ti beszélgetni egymással?

2023. okt. 8. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
21%

Nem igazán tudom elhinni, hogy ez valódi kérdés.


Pedig találkoztam már kretén férfiakkal, de erősen kamu szagú a kérdés.

2023. okt. 8. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
84%
Mindd neki hogy az ő kölykei miatt elttél ilyen fizessen kártérítést vagy feljelented.
2023. okt. 8. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
97%
Ami sértő, az nem vicc.
2023. okt. 8. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
97%
3 ezt igy ertik hogy neki szült, hogy nem egy másik pasinak.
2023. okt. 8. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
91%
Vàlàssal,ez egy paraszt..
2023. okt. 8. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
95%

Ezek nem sértő viccek, hanem sértések, vicc nélkül.

Úgy rúgnám ki hogy a lába se érné a földet.

De miért írsz ki folyton ilyen "lábtörlő nő vagyok" kérdéseket? Mind tök egyforma, csak a szituk mások.

2023. okt. 8. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
100%

9esnél a pont, ezek nem viccek, hanem poénosnak álcázott sértések! Ezt én biztosan nem tűrném el! Már a legelső ilyen megnyilvánulása után elbeszélgettem volna vele az egymás iránti kölcsönös tiszteletről... Erről már lecsúsztál. De még így is javaslok egy szép nahy elbeszélgetést a pároddal arról, hogy ez neked hogy esik, mit érzel, stb. Ha nem változtat a stílusán, de minden másban megértitek egymást, akkor pl ha adott számodra a lehetőség, van rá némi időd, sportolj. A lelkednek is jót tenne. Aztán hogy a sporttal elért eredménnyel mihez kezdesz már csak rajtad áll....

Személy szerint én a magam részéről nem valószínű, hogy sokáig tűrném az ilyen jellegű megalázást sem, tehát az első beszélgetés után ha változatlan maradna minden, úgy vágnám ki, mint macskát sz.ni, még ha egyedülálló anya is maradnék utána. De ez én vagyok. A saját anyagi és párkapcsolati helyzeteddel te magad vagy tisztában, neked kell tudni mi fér bele. Mindenesetre a lélek nyugalma és az önbecsülés nagy kincs hosszútávon!

2023. okt. 8. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!