Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Együttélés » Okozhatja a folytonos idegessé...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Okozhatja a folytonos idegességemet, frusztráltságomat esetleg az, hogy nem vagyok szerelmes a páromba?

Figyelt kérdés
Nem élünk olyan rég együtt, de úgy érzem valami hiányzik,és egyedül is érzem magam.Sokszor unatkozom, a beszélgetések is olyanok,mintha csak egy baráttal beszélgetnék. Rengetegszer vagyok ideges, hiányérzetem van,és nem is érzem magam jól. Okozhatja ezt az érzést esetleg az,hogy csak azt hiszem szerelmes vagyok,próbálom magamra erőltetni,de közben meg mégsem vagyok az?
2023. okt. 9. 01:34
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Ennyi infó elég kevés azért, tekintve hogy semmit nem tudunk róla, milyen volt a kapcsolat minősége előtte, változott-e most valami, stb. De ennyi alapján igen, okozhatja.
2023. okt. 9. 03:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
De, ennyi info eleg. Ez bemeseles, es nyomaszt, hogy nem mersz szembenezni vele.
2023. okt. 9. 03:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

2#: Nekem is ez jutott legelőször az eszembe:).

Kérdező: mondd ki neki az érzéseidet, hogy ez már nem jó így.

2023. okt. 9. 07:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Igen, lehetséges.
2023. okt. 9. 07:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Feldolgozatlan stressz van benned. Sportolj talalkozz a barataiddal.

A pasidnak semmi koze az idegessegednek.

2023. okt. 9. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Szerintem igen. Átéltem.
2023. okt. 9. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Ahogy mások is írták, ha tartósan nem vagy boldog a kapcsolatodban, ám ezt megbeszélés helyett magadba fojtod, azzal tkp. "megerőszakolod" magad, ami érthető módon feszültséghez vezet.
2023. okt. 9. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!