Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Együttélés » Karácsonyra csináltam nagyon...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Karácsonyra csináltam nagyon szép dekorációkat az otthonunkba. A barátom még csak meg sem dicséri,közömbösen viselkedik. Még azt sem mondja,hogy jó-e rossz-e vagy valami. Miért csinálja ezt?

Figyelt kérdés
Sokat bíbelődtem velük,de még csak annyit sem mondott,hogy jól fog mutatni a fán,vagy bárhol...És ez eléggé bánt.Nem kell körülrajongani..de az,hogy még csak meg sem nézi..eléggé bosszant. Ennyire nem érdekli,amit csinálok?Még mondtam is neki,hogy nézze majd meg, három nappal ezelőtt, de még most sem nézte meg. Nem is érdekli.
2023. okt. 10. 00:15
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
86%
Öööö...te...vágod a naptárat?
2023. okt. 10. 00:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
96%

Hát ennek elég sok oka lehet...

Lehet csak nagyon elfoglalt vagy kiment a fejéből, hogy meséltél neki a díszekről. Az is lehet, hogy csak nem érdekli őt vagy épp meg van rád sértődve és ezzel vág vissza stb. stb.

2023. okt. 10. 00:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 A kérdező kommentje:
Én úgy veszem észre,hogy nem érdekli.Azért nem tartom ezt fair dolognak,mert ő elvárja,ha akár csak összesöpri a követ,hogy én fussak,nézzem meg,és dicsérjem is meg érte...ő viszont annyira nem becsüli a munkámat,hogy rápillantson. És ez csak egy a sok közül,csak ez történt a napokban..ezért merült fel a kérdés. Nem szeret,hogy nagy ívben tojik mindenre,amit csinálok?
2023. okt. 10. 00:37
 4/18 anonim ***** válasza:
70%
Nem mindegy hogy mindenre vagy csak erre a giccsre tojik....
2023. okt. 10. 01:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
94%
Az a fekete fehér valóság, hogy a férfiak nagy része sz@rik rá az ünnepekre, dekorra, giccsekre. Nekem nem volt még exem, akit a töltött káposztán kívül más is érdekelt a karácsonyban. Nem lep meg, hogy október elején nem izgat egy pasit a diy karácsonyi dekoráció. Hogy szeret-e, azt nem lehet ebből megállapítani, de régen rossz jel, ha te magad nem tudod.
2023. okt. 10. 02:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
79%
Hagyd ott. Mi már a Húsvétra készülünk. A piszok férjem azt sem értékeli. Mi okos nők tartsunk össze!
2023. okt. 10. 06:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
55%
Neked nem ez a férfi volt. 6 évet eltem egy ilyennel...mikor szetmentunk, akkor jott rá, mit is vesztett. Akivel most vagyok, attol is repked, ha felrakok egy ajtodiszt, vagy az evszaknak megfelelo asztaldiszt rakok az asztalra
2023. okt. 10. 07:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
100%
LOL, azért lássuk be, hogy nincs nagyon miért röpködnie hiszen október van! Ha mással kapcsolatban se bókol, vagy jóformán tojik a fejedre akkor meg minek vagy vele? Nem fog észrevenni karácsonyi/húsvéti díszek miatt, de még kaja, ajándékok miatt se!
2023. okt. 10. 08:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
100%

Minden azon múlik hogy ki hogyan szocializálódott, vagyis mit látott otthon a szüleitől. És ha náluk nem volt szokás ilyesmivel foglalkozni akkor tuti hogy észre sem veszi amit csinálsz, és nem is fog benne értéket látni. Hiszen nem látott ehhez hasonló mintákat otthon.

Nagyon sok múlik azon, hogy a szülei készültek e az ünnepekre ilyen módon vagy csak a kajára figyeltek oda. Az már más kérdés, hogy életünk végéig fejlődhetünk, tehát ha a szülői minta nem volt meg, akkor a párunktól is lehet jó dolgokat tanulni, lehet ezeket értékelni. Ez már az egyénen magán múlik, hogy hajlandó e a rossz mintáit segítséggel felismerni és azon tudatosan változtatni. De a nagy többség egyébként marad olyan amilyen közegben szocializálódott.

2023. okt. 10. 08:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
82%
Nincs semmi gond a pasival! A férfiaknak nem fontosak ezek a feldíszítések. Itthon is mindeg telerakja az asszony a lakást mindenféle szirszarral karácsonyra, húsvétra, külön őszi-tavaszi cuccai vannak, mindjárt kezdi majd a gesztenye-tök kombót. A gyerekeknek még csak-csak tetszik, de én meg kerülgethetem az összeset. Aztán még ő van megsértődve, mikor szólok, hogy nyár elején azért leszedhetné a barkáról a hímes tojásokat.
2023. okt. 10. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!