Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Együttélés » Albérletembe egy csinos lány...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Albérletembe egy csinos lány költözött, hogyan tudnám forróbbá tenni, esetleg szeretkezésre terelni a témát? Mit jelentenek a jelek, amiket lent részleteztem? Elutasítás, vagy játszma?

Figyelt kérdés

Egy albérletben élek, ahol a tulajdonos egy nagyobb lakásban kiad két szobát. 5-10 kilóméterre vagyunk egy egyetemvárostól, a lány ott tanult és most munkát keres.

Én két hete lakom itt, a lány egy hete költözött be, viszont nem alakul minden simán.

Először is ő nagyon elfoglalt, vannak barátai a városban és általában hozzájuk jár fel. Velem nem nagyon törődött eddig, nem mentünk sehova együtt.

Gondoltam ezt oldom azzal, hogy néha chatelgetek vele, de hiába adtam meg neki a nevem később nem jelölt be a facebookon és nem is írt rám.

Tegnap megadtam neki az instámat, ahol bekövetett, de amikor én is követési kérelmet adtam hozzá, azt már nem engedélyezte.

Ráírtam, de nem írt vissza.

Szóval elég titokzatos. Lehet, hogy van valakije, de nekem nem említette.


Pár napja hajnali 4-kor hozták le kocsival, beszaladt valamiért majd kiment és újra elment, reggel 9 fele ért haza. Azt mondja a "barátaival van" egyszer elhívtam egy uszoda-wellnessbe ahova járok, de azt mondta nem ér rá, mert már le van beszélve valakivel egy vacsorája.


Ennek ellenére itthon általában nyitott, nyitva szokott lenni az ajtaja és múltkor amikor a kanapén ült a nappaliban elkezdtünk beszélgetni, pár percet beszélt, majd leültem mellé és látszólag nem zavarta, bár amikor már felforrósodott a levegő és majdnem hozzáértem vagy megcsókoltam felállt, hogy ő nagyon éhes és főz magának valamit. Főzött, meg közben én is megmelegítettem a kajámat, de nem ült le mellém enni, hanem a szobájában ette meg.


Ennek ellére kicsit úgy érzem, hogy hasonló típusok vagyunk és éreztem egy pici izzást közöttünk, nem húzodott el tőlem amikor leültem mellé és a konyhában is természetesen érezte magát amikor főzött én meg melegítettem, tudom ez hülyeség.


Sokat nem tudok vele beszélni és a szobájába, hiába van nyitva az ajtó nem megyek be, mert ő nem hív be nekem meg nincs rá indokom, hogy "rátörjek" főleg nem olyan céllal, hogy tetszik és szeretkezni szeretnék vele, egy albérletben ilyet nem lehet csinálni, egy randin vagy házibulin talán meg lehet próbálni finoman.


Szóval bajban vagyok. Először arra gondoltam, hogy ignorál a lány ezért nem veszi fel velem online a kapcsolatot, de utána arra gondoltam, hogy ez annyira rendkívül bonyolult és indokolatlan valakit ennyire ignorálni akivel együtt élsz, hogy lehet, hogy jelzésértékű hogy élőben szeretne megismerni, valódi beszélgetéseket szeretne, ugyanakkor nem szeretné h például a storyjában, lássam, hogy kikkel van és mit csinál, vagy hogyan csapatja szét magát. Az is lehet, hogy van valakije és nem szeretné, hogy az lássa, hogy bármit is irogatok neki. Nekem a lány nem említette, de a tulajdonos szerint a lánynak van barátja.


Ugyanakkor a tulajdonos mondhatja ezt azért is, mert nem szeretné, hogy nyomuljak a másik albérlőre a lakásban, szóval ezt maximum akkor veszem készpénznek, ha a lány mondja. Viszont a lány minden alkalommal csak annyit említett, hogy az ismerőseivel, vagy barátaival megy épp valahova, soha nem mondta, hogy "barátommal, párommal" még az is biztos, hogy félre sem hallottam ezt.


Tudom, ez az egész gagyin hangzik. És az is, és 90%-ban azt mondanátok, hogy a lány mindent megtesz, hogy elkerüljön és nem akar semmit. De a lányoknál sokszor vannak váratlan meglepetések és néha a dolgok ellenkezője az igaz. Mi van, ha egy kemény tesztelésben vagyok benne és egyelőre kiálltam a sarat? Végül is csak 5-6 napja van itt. Ehhez képest én már leadtam neki a jeleket, ráadásul ha annyira be akarna zárkózni nem hagyná nyitva a szobaajtót.


Ráadásul valahányszor megszólítom amikor odajön csillog a szeme és a haját fésülgeti a kezével. Amikor beszélgettünk is vagy 5 percig nagyon intenziven és csillogó szemekkel lelkesen beszélt velem, amikor leültem mellé akkor sem pattant fel azonnal csak amikor már tényleg ott tartottunk, hogy elcsendesedtünk és majdnem elcsattant egy csók (természetesen ennek én tapasztalt férfiként tudom mikor jön el az ideje, ezért idő előtt nem próbálkoztam volna) de azt is tudom, hogy egy nőnél sokszor ilyenekben nincs második esély.


Természetesen sejtem, hogy ez full lerázás, és békén fogom hagyni, ugyanakkor ha valakinek van bármi ötlete, tanácsa, vagy lát benne mást is, szívesen meghallgatnám.


Annyit tudok, hogy a lány most nagyon intézkedik, hogy a városban megerősítse a barátságait, az sem kizárt, hogy párt keres akinek már eleve van lakása és nem kell érte fizetnie, illetve tudomásom szerint munkát is. Én egy albérlőtársként egy tulajdonos mellett élve kényelmetlen helyzetben nem biztos, hogy az a pár vagyok akit ő most konkrétan keres, de szerintem nincs kizárva az, hogy esetleg lefeküdhetnénk néha szórakozásból. Egy kis szavazást is csinálok, de inkább a kommentek érdekelnének.


2023. okt. 12. 20:13
A kérdező szavazást indított:
Elutasítás
Játszma
54 szavazat
1 2 3 4 5 6 7 8
 1/77 anonim ***** válasza:
100%
Egyáltalán nem érdekled. Nejed amugy nincsenek barátaid életed más csajok? Inkabb foglalkozzál velük. Akkor làtná hogy szocializált vagy nem egy incel.
2023. okt. 12. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/77 anonim ***** válasza:
96%
Nagyon nagyon gyenge provokáló kamu kérdés. Próbáld újra (inkább ne 😂).
2023. okt. 12. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/77 anonim ***** válasza:
91%
Ezt megis ki olvassa el...
2023. okt. 12. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/77 A kérdező kommentje:

1 Nincsenek még itt barátaim, mert én nemrég költöztem ebbe a városba, nem nagyon ismerek senkit. Viszont van munkahelyem és általában dolgozom hétfőtől péntekig. Most pár nap szabadságon voltam. Ismerkedek én is, de persze nekem nem megy annyira intenzíven az ismerkedés, meg kevesebb időm van.


2 Nem kamu a kérdés. Légyszíves a trollkodásodat ne ide sózd. Köszi.

2023. okt. 12. 20:20
 5/77 anonim ***** válasza:
100%
Te vagy a creep definiciója. Pontosan ezért nem költöztem soha pasi mellé. Az nem opció, hogy ne akaj rámozdulni, csak mert nő?
2023. okt. 12. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/77 anonim ***** válasza:
100%
Ha nyitott lenne, akkor az egyértelmű lenne. Hagyd, mert ha kéretlenül nyomulsz, szól a tulajnak, és elég gyorsan lakás nélkül találod magad. Hagyd békén!
2023. okt. 12. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/77 anonim ***** válasza:
100%
Nekem elég levágós, hogy nem érdekled
2023. okt. 12. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/77 anonim ***** válasza:
100%
Egyutt laktok es nem oeibarik vagytok. Vagyis nem is egyutt hanem egymas mellett. O nem alar toled semmit. Hagyd elni az eletet. Neki egy mellekes dolog hogy veletlen te is ott laksz mint ő
2023. okt. 12. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/77 A kérdező kommentje:
Ok. Én azt hittem játszma. De akkor elengedtem. Koszi
2023. okt. 12. 20:39
 10/77 anonim ***** válasza:
100%

bocsi haver de csak kedves veled mert lakó társak vagytok és szeretne normális baráti viszonyt fenn tartani ennyi az egész.


legyél vele kedves de ne próbálkozz nem akar tőled semmit, ennyi idő elteltével pláne nem hiszen még csak most költözött oda.


adj neki teret és foglakozz más csajokkal.

2023. okt. 12. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!