Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Együttélés » Rairhatok parom exere?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Rairhatok parom exere?

Figyelt kérdés
Parommal fel eve vagyunk egyutt es tervezzuk hogy egyutt koltozunk ki kuldoldre. Vannak erdekes megnyilvanulasai, plusz iszonyat feltekeny tipus es tobbszor bukott le hogy nem mondott igazat. Ugy gondolom eleg nagy lepes ez a koltozes nekem is es a masik kapcsolatbol szuletett gyermekemnek is. Csunya dolgokat allitott parom hogy miert hagyta el az exet pedig nekik is van kozos gyermekuk. Barataim arra biztatnak hallgassam meg a masik fel verziojat is foleg ha ketejeim vannak. Viszont en nem szeretnek ebbol balhet, pofatlansagnak tartanam ilyennel a not kikerdezni, viszont igaz engem is erdekelne az o verzioja mert a gyermekemre is gondolnom kell egy ilyen nagy lepes elott. Nem tudom ezzel lehet lejaratnam csak magam…
2023. okt. 14. 00:02
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
100%
Ez a kapcsolat minden csak nem stabil :(
2023. okt. 14. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 A kérdező kommentje:
Sajnos eleve a volt kapcsolatom ami 7 evig tartott, ott is utolag sok minden kiderult, hazugsagok tomkelege. Nem szeretnek meg egy ilyenbe belefutni, persze kivancsi vagyok en is mit mondana az exe csak nem szeretnem ha ez miatt pofatlannak tartana barki is.
2023. okt. 14. 00:13
 3/22 anonim ***** válasza:
100%
Itt most nem arról beszélek amit te szeretnél csinálni. Hanem arról hogy fél év alatt már bukott le dolgokkal és így is mennétek külföldre. Ez nagyon nem jó.
2023. okt. 14. 00:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 A kérdező kommentje:

Igen, ebben mondjuk igazad van. Az is igaz hogy nem megcsalasrol van szo, hanem hamis igeretek. Egyszer van munkahelye, egyszer nincs. Egyszer tok jo fizetese van aztan kiderul hogy megsem , a koltozessel kapcsolatban is olyan infokat mond ami kesobb kiderul nem is ugy van ahogy o azt mondta.

Rendes ember, nem bant es tenyleg mondhatni ugrik elso szora de meg is annyi mindent igert amibol vegul semmi nem lett mert nem is volt igaz.. Arrol is hazudott hogy hol dolgozott regebben, csak ugye ezek mind mind kesobb derulnek ki. Felek meg mi fog kiderulni kesobb… amikor mar feladtam mondjuk az itteni eletem.

2023. okt. 14. 00:28
 5/22 anonim ***** válasza:
100%
Bocs,de szerintem ne költözz külföldre egy féefival, akit alig ismersz, és akiben nem vbízol, főleg gyerekkel.
2023. okt. 14. 00:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 A kérdező kommentje:
Egyenlore nem szeretnek igy persze csak o kint dolgozik mar es igy meg kevesebb azaz ido ami alatt meg jobban ki tudnam ismerni.
2023. okt. 14. 00:34
 7/22 anonim ***** válasza:
100%

Ezek azért nem olyan apró füllentések, hogy csak úgy el lehetne siklani felettük. Én már azt sem értem, ezek után hogy tudsz egyáltalán még adni a szavára? Kiköltözni egy olyan férfihoz külföldre, aki eddig minden fontos infóval kapcsolatban csúsztatott, hát az nem egy életbiztosítás. Gyerekkel együtt meg egyenesen a felelőtlenség netovábbja lenne.

Ha kíváncsi vagy és úgy érzed van még olyan dolog, amit titkol, akkor írj rá a volt nőjére. Veszteni valód nincs, max. elküld melegebb éghajlatra. Nem csodálkoznék rajta, ha az ex is valami nagy hazugság kiderülése után dobbantott volna.

2023. okt. 14. 02:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:
100%
Az is meredek nekem, amikor valaki magában hülye, de akkor csak a saját életéért felel. De amikor gyereke van valakinek, akkor kötelező okosabbnak lennie, mert egy tehetetlen gyerek életéért is felel. Nem szereted a gyerekedet?
2023. okt. 14. 02:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:
100%
Szeritnem teljesen felesleges h.ülyét csinálnod magadból, és az exet zaklatni. Nyilvánvaló, hogy egy megbízhatatlan, link, erőszakos hazudógép a párod. Fél év alatt ez mind kijött rajta, mi lenne még ezután?! Ezzel egy randi-hétvégre nem utaznék el, nemhogy az életemet feladva, külföldre, plusz a gyerek...ááá nem is értem, hogy jut egyáltalán eszedbe bármi más is azon kívül, hogy lapát!
2023. okt. 14. 06:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:
65%
Gyerek mellett arra kéne figyelni ha szakítotok egyedul megtudsz e élni. Mivel egy gyerek mellett nem kéne azzal szórakozni hogy a másiktól függsz..
2023. okt. 14. 06:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!