Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Ha ismerem az illetőt akkor...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha ismerem az illetőt akkor ráírhatok messengeren?

Figyelt kérdés
Van egy lány aki régóta tetszik de csak köszönni szoktunk egymásnak persze ha a boltba találkozok vele ha épp dolgozik..Tudom a nevét de mivel nem nagyon beszélgetünk nem tudom gond lenne-e ha ráírnék vagy inkább beszélgessek vele a boltba...Ha lemegyek mindig szemezünk egymással..De volt hogy segítettem neki és mondta hogy köszönöm nagyon aranyos vagy..
2019. febr. 25. 15:58
 1/9 anonim ***** válasza:
84%

Ismét egy fazon, aki összetéveszti a munkahelyből adódó kötelezőnek mondható jómodort, a 'teccccel nekemmel'.


"volt hogy segítettem neki és mondta hogy köszönöm nagyon aranyos vagy.."

Ez egyébként azt jelentette, hogy leakar feküdni veled azonnal ott helyben...eszem megáll...hagyd békén szegny nőt.

2019. febr. 25. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 OshikuruDemonSamurai ***** válasza:
42%
Szerintem meg lehet különböztetni a kötelező melòs jòpofit attòl h valòban bejössz e neki..
2019. febr. 25. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Nem én dolgozok a boltba hanem a csaj...Első kommentelőnek kívül tágasabb azt gondolom...Azt majd én eldöntöm hogy békén hagyom-e a lányt vagy sem..Ugyanis nem ez volt a kérdés azt gondolom..Második kommentelőtől kérdezem,miből lehet leszűrni hogy szimpatikus vagyok-e neki vagy csak szimplán vásárlóhoz való kedvességről van szó.
2019. febr. 25. 16:45
 4/9 anonim ***** válasza:
42%

Nem a második vagyok ugyan, de észrevehető. Olyan szívből jövő mosoly, mikor még a szeme is nevet. :)

Írj rá nyugodtan. kedvesen, határozottan, nem tolakodóan, udvariasan.

Mit veszíthetsz?

2019. febr. 25. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Igazából semmit sem veszíthetek..Csak eddig azért nem akartam semmit se mert volt barátja..Ránézek és látszik rajta hogy kedves(vevőtől függetlenül)..Csak most az milyen hogy ráírok egy sziát,meg hogy xy miatt írtam neked..Vagy ilyenkor mit illik írni ami nem tolakodó ??
2019. febr. 25. 17:00
 6/9 anonim ***** válasza:
100%

"De volt hogy segítettem neki és mondta hogy köszönöm nagyon aranyos vagy.."


Mégis mit mondjon erre?

Szerintem koppanni fogsz. Inkább a boltba beszélgess vele, ez a gyakorlatilag ismeretleenül ráírás egy boltosra, elég gáz.

2019. febr. 25. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:

Sose találkozok lent vele egyébként..Vagy azért mert amikor megyek nincs bent vagy mior bent van én nem..De a másik,ha találkozok vele milyen indokkal menjek oda hozzá ?

Vagyis hogy mit mondjak neki ?

Évek óta szenvedek az ismerkedéssel sajnos...

2019. febr. 25. 17:29
 8/9 anonim ***** válasza:
50%
Nagyon könnyű összetéveszteni a vevőnek járó kedvességet azzal, hogy valóban szimpatikus vagy-e neki. De szerintem fölösleges ezen hónapokig görcsölni, meg feltételezéseket gyártani. Hívd el egy kávéra, akármire, aztán kiderül a reakciója alapján. Inkább személyesen, mint messengeren ismeretlenül. Vesztenivalód nem nagyon van, legrosszabb esetben megmondja, hogy neki ehhez nincs kedve. Egyszer régen én is próbálkoztam már be egy szimpatikus boltos lánynál (a sima köszönéstől azért több volt már akkor, gyakran beszélgettünk pár mondatot), ő akkor udvariasan elutasított, nem harapta le a fejem, utána is megmaradt a jó vevő-eladó kapcsolat, mintha mi se történt volna. Szóval nem szabad erre rágörcsölni. Megpróbálod, aztán vagy bejön, vagy nem.
2019. febr. 25. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Végülis igen,az a rossz ha az ember meg se próbálja..Csak ugye ez már régóta húzódik..Szemezünk már mióta,ha arra járok köszönök neki..De eddig pár mondatot váltottunk egymással azóta voltam lent de nem nagyon láttam..
2019. febr. 25. 19:43

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!